ביקורת מבנה: אבן הלשם

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: אבן הלשם

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

שטח האתר אינו מנצל בצורה טובה את גודל העמוד ונראה כי האתר קטן מידי ואינו מנצל את הפוטנציאל הקיים בו. התמונות באתר קטנות וקשה להתעמק בהן. הגופן באתר גם הוא מעט קטן ובקטגוריות הצדיות הוא ממש נעלם וזאת עקב צבעו הכחול כהה שמתמזג מידי עם הרקע השחור.

בנוסף, כאשר רוצים להיכנס אל דוגמאות הפרויקטים שמציג האתר, אין אפשרות, ורק לאחר מספר הקלקות ניתן להבין כי הדוגמאות מוצגות בדף הבית עצמו – דבר שמעט מבלבל ומאכזב.

עם זאת עיצוב האתר כן מעביר את הקונספט העוסק בבנייה באמצעות אבן טבעית, והרעיון להציג בתים של משפחות שונות – טוב ומקרב. עמוד המאמרים מוגש לגולש בצורה טובה והוא עשיר ומעוצב. חרף ההערות, האתר נראה טוב ומשרת את מטרת העסק, אם היה מעט יותר גדול – היה האתר נראה גם איכותי יותר.

מבנה העמודים

אודות אבן הלשם

אבן הלשם הינה חברה בעלת ניסיון רב בריצוף באמצעות אבן טבעית. אבן הלשם עוסקת בחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים, והיא עוסקת באספקת אבנים טבעיות החל משלב כריית האבן עד התאמתה והתקנתה בבית הלקוח. אבן הלשם מנוסה בתכנון ובנייה של פרויקטים ציבוריים ופרטיים, והיא משתפת פעולה עם אדריכלים בפרויקטים קטנים וגדולים העוסקים בבנייה בסגנון עתיק ומיוחד.