ביקורת מבנה: אולמי פאר

gנבנה ע"י אלקטרו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 3.4 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: אולמי פאר

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבט ראשון אינו מזמין, אלא יותר מעורר פליאה ומרחיק. האתר יוצר תחושת עניין, אך יחד עם זאת גם תחושה של עומס- למרות שבדף עצמו אין יותר מידי מידע וגם יש הרבה מקום ריק. הניגודיות הזו מתאפשרת כיוון שהתמונה הראשית מאוד גדולה ויש הרגשה שהיא משתלטת. בנוסף הצבעים של התמונה הראשית, (וגם של אלו שבאות אחריה), גם מאוד צבעוניות והצבעים הם קרים, כך כשמוסיפים לכל זאת את המראה המטושטש והגודל שכבר צוין, התחושה המתקבלת היא רחוקה מלהיות מעודנת, אלא היא יותר זולה והמונית.

כיוון שמדובר על חברה שמקימה אירועים ומחזיקה במספר אולמות, רצוי היה שתשדר קלאסיקה ושהאתר יזמין, ועל כאשר הצבעים הנבחרים הם ורוד זוהר בתוספת לסגול, יש יותר תחושה של אתר העוסק בתחום מסיבות לצעירים ופחות עבור אירוע שצריך לפנות לפלח יותר נרחב באוכלוסייה. מבחינת החלוקה לקטגוריות, כאן ניתן לומר שנעשתה עבודה טובה, כיוון שהן בולטות מעל פני הרקע. עם זאת הבחירה לשים את קטגורית "אודתנו" במרכז ולא בהתחלה מעט תמוהה ולא ברורה. באשר לקטגורית "צור קשר", גם פה נעשתה עבודה טובה, כיוון שראשית כל המספר בולט ושנית יש חזרתיות אחידה לאורך כל הדפים שמזמינה ליצור קשר.

מבנה העמודים

אודות אולמי פאר

אולמי פאר מקיימים אירועים באופן אישי ולפי הקונספט הייחודי של כל לקוח. הם מפיקים אירועים שונים ומגוונים מחתונה ועד ברית מילה. הדגש אצלם על האוכל כיוון שהם התחילו כעסק משפחתי המכין אוכל מסורתי, ואט אט התפתח לו העסק והחל לעבוד עם מיטב השפים, אשר מוסיפים טיבול איכותי וארומטי עבור כל אירוע.