ביקורת מבנה: ארט 51

gנבנה ע"י אישופ
bשפת צד שרת asp
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.90 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: ארט 51

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

השימוש הרב שעושה האתר בצבעים והתמונות הגדולות ודמויות הציור בעמוד הבית יוצרות רושם מעט ילדותי ולא כל כך מקצועי. האתר אמנם עוסק בציוד לאומנות, אולם הוא לוקח את קונספט האומנות בצורתו הפשוטה ביותר של ציורים ילדותיים ולכן עלול להיראות כבלתי אטרקטיבי בעבור אומנים רציניים.

עם זאת, עיצוב העמודים הפנימיים באתר יוצר רושם מקצועי הרבה יותר. רשימת המוצרים מוצגת באופן ברור ומקצועי, וקל מאוד למיין את המוצרים לפי קטגוריות שונות ובכך למצוא את המוצר המתאים ביותר. ההתמצאות באתר קלה מאוד, הן בזכות התפריט הנוח בצד שיכול להפנות לסוגים שונים של מוצרים, והן בזכות העמוד "תרשים האתר" באמצעותו נוח מאוד לנווט.

באופן כללי, ולמרות העיצוב המעט בעייתי של עמוד הבית, משיג האתר את מטרותיו. קטלוג המוצרים מועבר לגולש בצורה ברורה וקל להתמצא באתר ולהזמין את המוצרים השונים.

מבנה העמודים

אודות ארט 51

ארט 51 מספקת ציוד אומנות מסוגים רבים, המיועדים לאומנים ובעיקר ולאומנים חובבים ברמות שונות. ניתן להשתמש במוצרי החברה לשם מגוון סוגים של יצירות אומנות, וביניהן ציור על קנבס וכן קישוט ועיטור מגוון סוגים של משטחים. לחברה קיים גם מועדון חברים. חשוב לציין גם כי מדיניות החזרת המוצרים בחברה היא ליברלית מאוד.