ביקורת מבנה: בן ציון הובלות

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: בן ציון הובלות

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

20%
HTML
100%
CSS
40%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
40%
רמת העיצוב

אתר זה מציג מידע ברור, המאורגן בצורה הרמונית על המסך ומגיש מסר מדויק ונקי. בחירת הצבעים מוצלחת, ובין דפי האתר קיים סגנון אחיד ורציף. הניווט קל וברור, והמידע הוויזואלי המוצג בצילומים המצורפים תומך במידע הטקסטואלי, ויוצר אמירה ברורה, אינטואיטיבית, מדויקת ומיידית.

בזכות חלוקה נכונה של הנתונים על המסך, המידע הנחוץ עובר לגולש, והלוגו של החברה מוטמע ויזואלית בזיכרונו של הצופה, הצילומים מצליחים לאפיין ולהעביר בדיוק רב את נושא העמוד בו הם ממוקמים, ונגיעות ההומור המשולבות בהם מעשירות את חווית הגלישה.

האתר מציג בהצלחה יתירה את המידע הנחוץ לגולש, ומשלב מסרים מנטאליים וקוגניטיביים. בחירת הצבעים מדויקת, וחלוקת הנתונים על המסך מאוזנת כראוי. הקטגוריות השונות זוכות כל אחת לתצוגה מתאימה, והתוצאה היא אתר מאיר עיניים ונוח לגלישה.

מבנה העמודים

אודות בן ציון הובלות

לפני חמש עשרה שנה, הקים בן ציון את חברת ההובלות הקרויה על שמו, ובמשך השנים העניקה החברה שירותי הובלות ללקוחות מרוצים רבים. החברה פועלת בצפון הארץ, בקריות, בעכו, בנהרייה, ובחיפה, ומספקת מגוון שירותי הובלה, למשרדים, עסקים ובתים פרטיים. צוות החברה מורכב כולו מישראלים, ומתגאה בשירות מקצועי ואדיב. מהקמתה ועד היום החברה לא מפסיקה לגדול ולהתפתח, מבלי להתפשר על איכות ומקצועיות השירות המוענק ללקוחות.