ביקורת מבנה: בר עמי תאורה

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה 3.2 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: בר עמי תאורה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
100%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר מנצל בכמות יתרה את שטח העמוד. התמונות בעמוד הראשי גדולות מאד ומתפרסות בצורה רחבה מידי על המסך. בעמוד הראשי חסר מלל, והתמונות, על אף איכותן משתלטות על העמוד. בנוסף, התמונות בעמודים בראשיים לא משרתות את המטרה של העברת הקונספט העוסק בתאורה, והבחירה בהן שגויה.

עם זאת צבעי האתר בהירים ומתאימים לקונספט העוסק באור. דף קטלוג המוצרים כן משרת את המטרה והיא הנעה לפעולה, והוא מעוצב בצורה נאה. דף הקטלוג מכיל טקסט קצר ואינפורמטיבי בגופן נכון, ועל כל מוצג בקטלוג ניתן לקבל הסבר אינפורמטיבי. הצגת המפרט הטכני באתר מעולה, וגם עמוד 'מאמרי המגזין' מעוצב בצורה טובה. עיצוב האתר נקי וברור, והוא מאפשר מעבר יעיל בין עמוד לעמוד.

מבנה העמודים

אודות בר עמי תאורה

בר עמי תאורה הינה חברה בעלת ניסיון של 35 שנה שיווק וייצור מוצרי קרמיקה ותאורה. השירות והמוצרים של החברה מסייעים בעיצוב הבית והעסק והחברה שותפה לפרויקטים גדולים במיוחד העוסקים בעיצוב, קרמיקה ותאורה. לחברה מגוון מוצרי תאורה חסכוניים המשתלבים עם כל עיצוב, והיא מתמחה בייעוץ ללקוחות פרטיים ועסקיים. בנוסף, מתמחה החברה בעיצוב תאורה אדריכלית, ואנשי המקצוע שלה מלווים אדריכלים רבים בשלבי תכנון ועיצוב פרויקטים.