ביקורת מבנה: דיימונד פקטורי

gנבנה ע"י alex
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: דיימונד פקטורי

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
100%
JS
20%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

מבנה האתר אינו ממלא את כל רוחבו של המסך ברזולוציות נפוצות. הגופן בתפריטים אינו גדול מספיק, דבר המקשה על הקריאה ומונע הדגשה נכונה של התפריטים החשובים. זמן טעינת חלק מן העמודים איטי מידי, במיוחד בעמודי המוצרים אשר בהם יש תמונות של התכשיטים השונים.

למרות כל זאת, יש לציין כי האתר מצליח משיג את מטרותיו העיקריות: הענקת הרגשה כללית של חברה מקצועית בתחום היהלומים וחברה המציעה מחירים הוגנים וזולים יחסית לשוק. כמו כן שיווק היהלומים והתכשיטים השונים אותם מספקת החברה. ושירותי הייעוץ והליווי המקצועי אותם מעניקה החברה, נעשה בצורה טובה ונכונה.

העיצוב הנקי, גם אם הוא פשוט יחסית, התמונות האיכותיות במיוחד של כל תכשיט ותכשיט, המגוון הרחב של תמונות שיווקיות אשר נלוות לתכנים השונים, הארגון המדוקדק של הקטגוריות השונות הכוללות סינון של התכשיטים על פי מאפיינים שונים, דבר אשר מאפשר איתור של מוצרים במהירות ובקלות רבה יחסית, כל אלה הם המקלים על השגת המטרות הנזכרות לעיל.

מבנה העמודים

אודות דיימונד פקטורי

דיימונד פקטורי, הינו משרד יהלומים אשר מתמחה בעיצוב וייצור תכשיטי יהלומים שונים. המשרד הוקם בשנת 2006 ומספק יהלומים ללקוחות רבים בארץ ובמקומות שונים ברחבי העולם כמו ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, אנגליה גרמניה ועוד.

המשרד מאפשר לא רק ללקוחות עסקיים אלא גם ללקוחות פרטיים מהקהל הרחב את האפשרות לרכוש תכשיטי יהלומים ישירות מהמפעל ולחסוך את פערי התיווך. כמובן, כל זאת בעבודה עם רישיונות ממשרד התעשייה והמסחר וממשרדי הפיקוח על ענף היהלומים בישראל, ותוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

החברה מעניקה שירותי ייעוץ מקצועיים ושירותי ליווי ללקוחות לאורך כל הדרך כך שיוכלו לבחור את היהלומים הדרושים להם ולעצב את התכשיטים על פי הטעם האישי שלהם בצורה הטובה ביותר.