ביקורת מבנה: די מארמו

gנבנה ע"י אלקטרו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 4 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: די מארמו

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
100%
CSS
80%
JS
60%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

מבנה האתר מנצל את מלוא גודלו של המסך ומשתרע על מרבית חלקיו ברזולוציות השכיחות. התפריט העליון ברור ואינפורמטיבי אך נראה שהוא נעדר תפריט תחתון לניווט נוח יותר. האתר אינו שומר על מבנה אחיד עקב העובדה שהוא אינו רספונסיבי ואין כל שמירה על מידות השוליים בדפים הפנימיים.

על אף הגורמים הללו, ניתן לומר כי האתר מצליח להשיג את מטרותיו המרכזיות: יצירת תדמית של חברה מצליחה לבניית אתרים ואפשרות לצפות במגוון הלקוחות וברזומה העשיר של החברה. הקישורים הרבים והתמונות המוקטנות מבהירות כבר מהרגע הראשון את המטרה השיווקית שלשמו הוא נבנה.

מטרות אלו מושגות בזכות עיצוב עשיר ובחירה בצבע הרקע הלבן אשר משדר אלגנטיות. שילוב של גווני הכחול – תכלת באזור התפריט הראשי והגוון השחור בתחתית האתר משדרים מסגרת פונקציונלית ומייצרים תחושה של רשמיות כבר מהרגע הראשון. עם זאת כדאי לשים לב לקושי בהשארת הפרטים האישיים ובניווט מטלפון חכם.

מבנה העמודים

אודות די מארמו

אניבייס הינה חברה לבניית ועיצוב אתרי אינטרנט למגזר הפרטי והעסקי ופועלת על פי מערכת שפותחה בידי חברת פאוורפון. החברה עוסקת ביצירה של אתרי תדמית ומספקת מעטפת שירותים שכוללת עיצוב גראפי ומערכת ניהול לתחזוקה קלה של האתר. כמו כן החברה מספקת שירות של עיצוב דפי נחיתה למגוון עסקים על פי תבניות קיימות.