ביקורת מבנה: הטכניון, היחידה ללימודי המשך

gנבנה ע"י ICS
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול ICMS
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 2.5 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: הטכניון, היחידה ללימודי המשך

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר אינו מנצל את מלוא גודל המסך ומשתרע על שטח חלקי בלבד ברזולוציות שכיחות. הגופן בחלק מבין תכני האתר קטן יחסית. נדרש מספר הקלקות משמעותי בכדי להגיע לחלק מעמודי המידע על תחומי הלימודים השונים.

על אף הגורמים הללו, ניתן לומר שהאתר מצליח להשיג מטרות מרכזיות: העברת תחושה של איכות ומקצועיות ברמת מקצועות הלימוד השונים אשר החברה מציעה ומוצגים באתר. כמו כן מצליח האתר לשווק את מגוון מקצועות הלימוד יחד עם היתרונות שלהם ושל הלימודים במקום באופן נכון ומושך.

מטרות אלו מושגות בזכות עיצוב נקי וברור, בחירת צבעי כחול – לבן אשר יוצרים תחושה של חברה מקצועית ומוסד לימודים איכותי ויוצרים שייכות בין כל דפי האתר, צילום איכותי של התמונות השיווקיות אשר מופיעות באתר, עריכה נכונה של קטגוריות הניווט הכללי, חלוקה פנימית נכונה של הקטגוריות וכן שילוב תמונות שיווקיות בחלק מעמודי הקטגוריות.

מבנה העמודים

אודות הטכניון, היחידה ללימודי המשך

הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל הינו מוסד להשכלה גבוהה אשר נחשב לאחר מבין המוסדות המובילים בישראל. הטכניון שם לו למטרה לקדם ולהפיץ ידע באמצעות ההוראה והמחקר בשטחי המדע השימושי והטהור בהנדסה, טכנולוגיה, רפואה וניהול. היחידה פועלת בקמפוס הטכניון בחיפה, וכן בשלוחת הטכניון בת"א ובירושלים ובה ניתן למצוא מספר רב של סטודנטים בתחומי לימוד שונים המשפיעים על עולם המחקר והקדמה בצורה משמעותית מאוד.