ביקורת מבנה: חגור שופס

gנבנה ע"י Imark
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: חגור שופס

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
80%
CSS
100%
JS
60%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר משתרע על שטח חלקי בלבד של המסך. גודל הגופן בתפריטי הניווט ובתכנים עצמם הוא קטן יחסית. בכדי להגיע לחלק מעמודי המוצרים נדרש מספר הקלקות משמעותי. חלק מתמונות המוצרים מטושטשות ובאיכות ירודה.

יחד עם זאת, מספר מטרות מרכזיות מושגות בעזרת האתר: מטרה של העברת תחושה של איכות ברמת המותג וגם ברמת המוצרים למטיילים המוצגים באתר, מטרה של שיווק את קטלוג המוצרים העדכני תוך פירוט אופיו של כל פריט ציוד למטיילים ומאפשר רכישה נוחה שלו, בצורה נכונה.

מטרות אלו מושגות בזכות עיצוב פשוט וברור, בחירת צבעים בגווני ירוק המתאימים לתחום הטיולים, איכות צילום טובה בחלק מהמוצרים, גודל ברור של צילומי המוצרים למטיילים, ארגון נכון ומקצועי של קטגוריות הניווט הכללי, חלוקה פנימית נוחה בתוך הקטלוג ושילוב מגוון תמונות שיווקיות בעמודי הקטגוריות.

מבנה העמודים

אודות חגור שופס

חברת חגור שופס הינה חברה אשר מציעה מגוון רחב של מוצרי קמפינג למטייל ולחייל, הן בחנויות הרשת והן באתר החברה. החברה, אשר נוסדה ב-1987, מציעה מגוון רחב מאוד של מוצרים איכותיים כמו מדי צופים, מעילים, חרמוניות, מבחר ענק של ציוד מחנאות, שקי שינה, אוהלים, אוהל איגלו, אוהל צבאי, שקי שינה, גזיות, בנזיניות, נעלי טיולים, מזרון מתנפח, סנדלי שורש, נעלי בלנסטון, אולרי לדרמן, ויקטורינוס, גרבר; שעוני Casio G-Shock, מצתי Zippo מצפני Silva משקפות טסקו, ג'י שוק, קסיו, זיפו, סילבה ועוד.