ביקורת מבנה: חיה רמתי ייעוץ והשמה לבתי אבות ודיור מוגן

gנבנה ע"י פרומו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול joomla
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 3.5 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: חיה רמתי ייעוץ והשמה לבתי אבות ודיור מוגן

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
80%
CSS
100%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר מנצל בצורה טובה את מלוא גודל המסך. האתר מעוצב בצורה יפה ברזולוציות טובות, ובתוספת של צבעים נכונים ומרגיעים. התמונות באתר טובות, ומשדרות אופטימיות ושמחת חיים שקיימת גם בגיל השלישי. הסרטון באתר מצוין ואיכותי, והוא מלווה בקולה של בעלת האתר שמשתלב נפלא עם הקונספט.

הפונט באתר טוב ונכון, אך עם זאת התגלו כמה שגיאות כתיב בגוף התוכן. תרשים הזרימה בדף 'דיור מוגן' מוסיף עניין לאתר, ומעביר את הקונספט בצורה טובה. 'צור קשר' באתר גם הוא טוב בעיקר בשל גודל הפונט שמסייע לקשישים למלא פרטים. הלוגו שבאתר משדר גם הוא שמחה ואופטימיות והוא משתלב טוב עם שאר העיצוב באתר.

עמוד 'בית לתשושי נפש' מעוצב בצורה פחות טובה וזאת בשל הצבעים החזקים בחלק העליון של העמוד שקצת מפריעים לעיניים. התמונה הראשית מציגה תבנית תרופות – מה שיכול פחות לעודד קשישים. עם זאת, כלל האתר מעוצב בצורה נהדרת והוא משרת את המטרה שטרתה להעביר את המסר האופטימי שיש על מי לסמוך.

מבנה העמודים

אודות חיה רמתי ייעוץ והשמה לבתי אבות ודיור מוגן

חיה רמתי הינה יועצת מנוסה העוסקת כבר שנים רבות ביעוץ למגורי קשישים ומתן שלל פתרונות דיור אטרקטיביים ונכונים ללקוחותיה. השירות ניתן לקשישים שרוצים למצוא את המקום המתאים ביותר עבורם לגור, בעיקר בזמנים של העתקת מקום המגורים או בצורך בשיפור איכות החיים.

חיה מסייעת בכל שלבי התהליך החל משלב ההתלבטות עד לשלב הבחירה, תהליך הקליטה במקום החדש, ומענה לכל בעיה. באמצעות השירות של חיה, מצאו קשישים רבים מקום נפלא לגור בו שהפך את חייהם לאטרקטיביים במיוחד.