ביקורת מבנה: יעקובוב דיאמונד קוטור

gנבנה ע"י Interuse
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 6.14 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: יעקובוב דיאמונד קוטור

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
80%
JS
60%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבחינה מבנית, האתר בנוי בצורה טובה. החלוקה של הקטגוריות השונות היא אינטליגנטית ולמעשה עונה באופן פוטנציאלי על כמעט כל השאלות האפשריות שעשויות להיות ללקוח בטרם הרכישה. החלוקה של הקטגוריות השונות לקטלוגים השונים, החלוקה לתכשיטים ושעונים וכד' הינה חכמה כי היא יוצרת סדר, גם באתר וגם אצל הגולש וזה חשוב, בייחוד בבואנו לרכוש מוצר כל כך יקר.

בנוסף, המידע לגבי היהלומים בהיבט של הצגת עובדות שונות וטיפים שונים הוא מאד מעניין ומוסיף לחוויית הגלישה. כמו כן, החלק של חיפוש תכשיט לפי סוג וטווח מחירים הוא מעולה ויעיל ביותר עבור הגולש ולכן, מוסיף אטרקטיביות לאתר. ישנה גם אופציה להזמנות של עיצובים אישיים שגם מוסיפה עניין לאתר. חשוב לציין שהיבט הצבעים באתר מעט לוקה בחסר, אך באופן כללי האתר בנוי בצורה אטרקטיבית עבור הגולש.

מבנה העמודים

אודות יעקובוב דיאמונד קוטור

"קבוצת יעקובוב" הינה קבוצה בינלאומית המתמחה בייצור יהלומים ותכשיטים מזה כ-30 שנה, הינה דור 3 בענף היהלומים. לחברה ניסיון רב שנים כיצרנית היהלומים והתכשיטים מהגדולות בעולם בסטנדרט גבוה מאד, ישירות מיצרן ללקוח הסופי. החברה בעלת רשת מותג התכשיטים של חברת "יעקובוב דיאמונד קוטור", אשר לה סניפים רבים ברחבי הארץ וגם שני סניפים בחו"ל- בהונג קונג ובניו יורק. החברה מציעה מגוון רחב של עיצובי תכשיטים משובצים ביהלומים ליצירת התכשיט המושלם.