ביקורת מבנה: י.א שאול

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.90 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: י.א שאול

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

התפריט הראשי בעמוד הבית אינו בולט דיו, ואינו משקף במבט ראשון, את מגוון המוצרים הרחב המוצע באתר. היה ראוי לשלב את הסרטון באמצעות נגן עצמאי באתר, ולא סרטון יוטיוב מקורי. כמו כן, הכיתוב מעל הסרטון, ממורכז וקטן, פוגע במראה הכללי של העמוד.

הבאנר הדינמי בראש האתר מעניק לאתר דינמיות בטוב טעם, וכך גם התמונות הממוזערות המגיבות באופן דינמי למעבר עכבר. ישנם יותר מדי שטחים ריקים בצידו השמאלי של דף הבית, שטחים שהוקצו לכאורה לנושא מסויים כמו סטרימינג מפייסבוק, אך בפועל דוממים וריקים. כפתור יצירת קשר מיותר ואינו קשור לעיצוב הכללי, כנ"ל לגבי ברקוד לסריקה.

יחד עם זאת, בסך הכל האתר מציג עיצוב מודרני, דינמי וחי. ישנה גישה נוחה לכל חלקי האתר והמידע באתר זמין בצורה בולטת ונוחה, הן ברמה הגרפית והן ברמה הטקסטואלית. כמו כן, האתר מעניק תחושת בטחון הדרושה לאתרי מסחר אלקטרוני, וזאת באמצעות תבנית עיצוב אופיינית לאתרים מסוג זה, מבנה נכון ומסודר, מידע גלוי ומפורט ושימוש רב בתמונות.

מבנה העמודים

אודות י.א שאול

י.ר. שאול מייצרת ומשווקת קשת רחבה של מוצרי אריזה ותצוגה לתכשיטים, כלי עבודה לצורפים ופריטים משלימים נוספים. החברה מציעה את שלל מוצריה למכירה גם באמצעות האינטרנט ונחשבת למובילה בתחום. החברה עובדת עם שורה ארוכה של מעצבי תכשיטים ועסקים בעולם התכשיטים, וכן מספקת שירותים ללקוחות מזדמנים פרטיים או מוסדיים המחפשים פתרונות שלמים בעולם התכשיטים.