ביקורת מבנה: י.ד.ע. מחשבים

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.5 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: י.ד.ע. מחשבים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

מבנה האתר מצליח כבר בעמוד הראשון לשווק את היצע המוצרים הרחב ושירותי החברה באופן שמושך את העין ולא משאיר תהיות רבות. תוכן האתר ממוסגר באמצע העמוד ואינו מנצל את מלוא תצוגת המסך. ניכר כי לא הושקעה מחשבה בבחירת גופן תוכן האתר המוצגת כברירת מחדל, וצבעו השחור על גבי רקע לבן לא מייחד את האתר בעיצובו הפשוט. בנוסף, נראה שהאתר עמוס מידע ועשוי להרתיע לקוחות חדשים, עם זאת, גלריית התמונות להמחשה עשויה להעביר תחושה של איכות ומקצועיות ומלהגדיל את הסקרנות בקרבם. בחירת צבעי כתום-אפור יוצרת תחושה של התמקדות בעיקר ומעוררת עניין. חלוקת הנושאים המרכזיים ללשוניות על גבי סרגל כלים מועילה ומשפרת את חווית הביקור באתר, הופכת חיפוש ארוך ומייגע לחיפוש קל ומדויק.

מבנה העמודים

אודות י.ד.ע. מחשבים

י.ד.ע מחשבים הינה חברה מובילה בתחום שירותי התחזוקה והפתרונות המקצועיים למחשבים מאז שנת 1993. החברה אשר מקנה ללקוחותיה, היצע רחב של שירותי תמיכה ושדרוג וחלקי מחשב לכל סוגי המחשבים הניידים, חרטה על דגלה להעניק שירות היקפי עבור עשרות נושאים בתחום התיקונים, שדרוגים, תפעול ותחזוקה טכנית למגוון סוגי המחשבים הקיימים, במחירים נוחים לכל כיס.

המחשבים הניידים אכן הופכים לחלק בלתי נפרד משגרת היום יום של חיינו, ועל ידי כך מאפשרים לנו יותר מתמיד זמינות מכל מקום וללא הגבלה, אך בהיותם מכשיר חשמלי ומורכב, הם זקוקים לתחזוקה שוטפת ובלתי נמנעת. ולכן, רמת החשיבות לתפעולם ותקינותם גבוהה במיוחד ומחייבת את עזרתם של אנשי המקצוע הנכונים. כתוצאה מכך בחירה נכונה היא החיפוש אחר צוות טכנאים מקצועי ואמין בעל ניסיון רב שנים.

חברת י.ד.ע מחשבים פועלת לייעל את עבודתם וההתנהלות בחיי היום יום של לקוחותיה, ומציעה מגוון שירותים מתקדמים ומחזיקה בצוות טכנאים מקצועי, אמין ובעל ניסיון רב של שנים בתחום.