ביקורת מבנה: לייטמוטיב

gנבנה ע"י Sagi Levi
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.2 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: לייטמוטיב

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
60%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר אינו מנצל את מלוא גודל המסך, דבר שאינו מומלץ. כדי להגיע לעמודי מידע או עמודי מוצרים ספציפיים יש להקליק על קישורים רבים ולעבור בין כמה דפים שונים. הרווח בין השורות בעמודי המוצרים קטן, דבר המקשה על קריאת התוכן.

יחד עם הגורמים הללו ישנן מטרות רבות אותן האתר מצליח להשיג: האתר מעביר תחושה של חברה מקצועית ואיכותית ברמת כלי הנגינה והמוצרים השונים אשר מוצגים בו. כמו כן מצליח האתר לשווק את קטלוג המוצרים של החברה באופן נכון והוא מציג כל כלי נגינה וכל מוצר אחר בצורה נכונה ותוך פירוט הנתונים שלו.

מטרות אלו מושגות בזכות עיצוב פשוט ונקי, בחירה בצבעים נקיים היוצרים מראה מקצועי, איכות צילום טובה בתמונות כלי הנגינה השונים וכן גודל ברור מספיק של הצילומים השונים, ארגון מקצועי של הקטגוריות השונות ושילוב מספר רב של תמונות שיווקיות.

מבנה העמודים

אודות לייטמוטיב

חברת לייטמוטיב הינה חברה אשר נוסדה בשנת 2008 ועוסקת ביבוא ובהפצה של כלי נגינה, ציוד הגברה (סאונד), ציוד תאורה וציוד DJ. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות טכניים בתחום הסאונד והתאורה למגוון רחב של בתי עסק שונים כמו עיריות, מכללות, מוסדות, ארגונים גדולים, קאנטרים, מועדונים, ברים, בתי קפה, מסעדות, אולמות ועוד, כל זאת וזאת בהתאמה אישית בהתאם לאופי המקום ולצרכים השונים של הלקוח.

בין לקוחותיה של החברה ניתן למצוא ארגונים כמו משטרת ישראל, החברה למתנסים, מועצות אזוריות, מכללת וינגייט, המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון , יורוקום פנסוניק , גרעין ,מרכז אתגרים רעננה , תנועת הצופים כוכב יאיר ועוד ….