ביקורת מבנה: מרכז המבקרים – שירותי אקולוגיה

gנבנה ע"י סטודיו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 2 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: מרכז המבקרים – שירותי אקולוגיה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
100%
CSS
100%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר מנצל באופן אופטימלי את כל שטח המסך במרבית הרזולוציות הרלוונטיות ובכל הפלטפורמות הטכנולוגיות הקיימות. האתר קל לניווט, נעים לצפייה ובנוי באופן אשר מעודד יצירת קשר והזמנה של ביקור.

על אף העובדה שהאתר אוחז בממשק ידידותי להפליא ומעוצב בהתאם לקהל היעד שלו, הוא מציג אי אחידות בגזרת הפונטים ובפלטת הצבעים המרכזית. קיימים מספר פונטים שונים ברחבי האתר, וניכר שהצבע האפור אינו משתלב עם הצבעוניות הפסטלית אשר קיימת במרבית האזורים המרכזיים באתר.

הבחירה ברקע הירוק, אשר מזוהה עם איכות הסביבה והצבתו של אייקון החברה במרכזו – בהחלט תורמים להבנת מהות האתר והמסר הדידקטי אשר נמצא במרכזו. רצועת החדשות ואזור העדויות אשר בתחתית האתר, יוצרים תחושה של אמינות אשר חשובה כל כך לאתרים אשר עוסקים בנושאים אלו.

מבנה העמודים

אודות מרכז המבקרים - שירותי אקולוגיה

מרכז המבקרים של שירותי אקולוגיה מהווה הצצה מסקרנת לתהליך הטיפול בפסולת וממוקם בסמיכות לאחד ממפעלי המיחזור הגדולים ביותר בישראל. המרכז מהווה חממה לימודית וזוכה לארח צעירים ומבוגרים מכל רחבי הארץ אשר מבקשים להעמיק את ידיעותיהם בנושאי איכות הסביבה. במהלך הביקור במרכז, ניתן ליהנות ממגוון של הרצאות, סרטים ופעילויות בנושאים אקולוגיים מגוונים.