ביקורת מבנה: סטודיו בטון נהלל

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: סטודיו בטון נהלל

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
80%
CSS
20%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
40%
רמת העיצוב

כבר בדף הבית הגולש יכול להתרשם מאיכות העיצוב של האתר. בחירת הצבעים מוקפדת ומדויקת, ומעבירה את המסר המבוקש לגבי מוצרי החברה, והאני מאמין המוביל אותה. דגם הטרצו שברקע מרמז על ריצוף הטרצו, הצבע האפור מצהיר על הבטון כחומר הגלם העיקרי, ונגיעות הצבע הירוק משדרות צמיחה והתחדשות. אותם המוטיבים מופיעים בלוגו , ויוצרים אחידות עיצובית.

המידע מאורגן בצורה נוחה ונעימה לצפייה, והגולש נהנה ממעבר קל וברור בין דפים וקטגוריות. הטקסטים רעננים, מדויקים וקולחים, ומכילים מידע קונקרטי, וכן מידע בעל ערך מוסף לגולש. יחס נכון בין טקסט לתמונות יוצר חלוקה מאוזנת של המסך, ופרישה נכונה של המידע, כך שמחד יכול הגולש למצוא את המידע הנחוץ לו, כולל ירידה לפרטים טכניים, ומאידך לא נוצר עומס טקסטואלי.

מבנה העמודים

אודות סטודיו בטון נהלל

סטודיו בטון נהלל היא חברה המתמחה בריצוף בטון על מגוון האפשרויות שלו. החברה עוסקת בבטון מתוך אהבה לחומר הגלם ולאפשרויות הגלומות בו, אהבה של אדם אחד, שהצליח לסחוף אחריו צוות שלם איכותי ומסור. כך נוצר שילוב נדיר של מקצועיות, מחויבות לעשייה, ושמחת יצירה. החברה, בניהולו של יובל קדוש, מספקת פתרונות בטון איכותיים למוסדות, בתי עסק, ולבתים וחצרות פרטיים.