ביקורת מבנה: סטייל לייטינג

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: סטייל לייטינג

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

40%
HTML
20%
CSS
60%
JS
60%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

מיד עם הכניסה אל האתר ניתן לראות כי הוא אינו מנצל את מלוא גודל המסך ותופס שטח חלקי בלבד ממנו. בנוסף, ניתן לראות כי הגופן בתפריט הניווט הצדדי קטן יחסית, זמן טעינת העמודים הכוללים תמונות איטי יחסית וההגעה אל חלק מעמודי המידע והמוצרים של החברה מעט מסורבלת ודורשת הקלקות רבות.

אמנם מדובר בבעיות שיש לפתור, אך למרות הבעיות הללו, ישנן כמה מטרות שהאתר מצליח להשיג: העברת תחושה של איכות ויוקרה ברמת גופי התאורה השונים אשר החברה מציעה ללקוחות שלה ושיווק נכון של גופי התאורה השונים כולל כל היתרונות של כל גוף תאורה המוצע ללקוח.

את המטרות הללו מצליח האתר להשיג בזכות בחירת צבעים בגווני אדום ושחור המתאימים ללוגו החברה ולתחום העיצוב ואשר יוצרים תחושה של חברה מקצועית ויוקרתית ויוצרים ושייכות בין כל דפי האתר, איכות צילום טובה של התמונות השיווקיות ותמונות המוצרים אשר מופיעות באתר וארגון נכון של כל המידע הרב באתר.

מבנה העמודים

אודות

חברת סטייל לייטינג היא חברה אשר מייצרת, מעצבת ומשווקת גופי תאורה באופן מזה עשרים שנה. החברה מתמחה בקו עיצוב המאופיין בשילוב בין הישן לחדש, תוך הוספת אלמנטים מעולם התכשיטנות ומציעה מגוון רחב של מוצרי תאורה שונים גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים.

החברה מעניקה תשומת לב מיוחדת לתאורה חסכונית בצריכת חשמל הנקראת "תאורה ירוקה". בשנים האחרונות ניתן לראות ביקוש הולך וגובר לתאורה מסוג זה ולקוחות רבים מצליחים לקבל בחברה גופי תאורה שכאלו אשר מתאימים לצרכים שלהם, לדרישות החיסכון וכן לאורח החיים שלהם בצורה טובה ונכונה.