ביקורת מבנה: פדני תכשיטים

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: פדני תכשיטים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

0%
HTML
0%
CSS
0%
JS
0%
נוחות ההתמצאות באתר
0%
רמת העיצוב

מבנה האתר לא נכון ואינו יוצר ניצול של כל רוחב המסך אלא רק של חלק ממנו. הגודל של הגופן בתפריטי הניווט ובתיאורי התכשיטים הוא קטן יחסית. נדרש מספר הקלקות משמעותי בכדי להגיע לחלק מעמודי המוצרים. זמן טעינת העמודים אינו מהיר במיוחד.

על אף חמשת הגורמים הללו, ניתן להגיד שהאתר מצליח להשיג מטרות מרכזיות: העברת תחושה של איכות ויוקרה ברמת המותג וגם ברמת התכשיטים המוצגים. כמו כן מצליח האתר לשווק את קטלוג המוצרים העדכני באופן שמשקף את אופיו של כל תכשיט.

מטרות אלו מושגות בזכות עיצוב מינימליסטי נקי, בחירת צבעים עדינה שיוצרת דגש טבעי על דגמי התכשיטים, איכות צילום גבוהה מאוד, גודל ברור מספיק של צילומי התכשיטים, ארגון מוקפד של קטגוריות הניווט הכללי, חלוקה פנימית נוחה בקטלוג ושילוב תמונות שיווקיות בעמודי הקטגוריות.

מבנה העמודים

אודות פדני תכשיטים

פדני נמנית עם רשתות ייצור ושיווק התכשיטים המובילות בישראל ומזוהה בעיקר עם עיצובים יוקרתיים, יצירתיים ובסטנדרט גימור גבוה. מלבד תכשיטים שעוצבו ויוצרו מבית פדני, משווקת החברה דגמים של מותגי על בינלאומיים באופן בלעדי בישראל.

בשנת 2011, לרגל חגיגות 60 שנה להיווסדה, גייסה החברה את הצוות האווירובטי של מותג השעונים היוקרתי ברייטלינג לעריכת מטס פעלולים עם 7 מטוסי סילון, בו הגיעו לצפות רבים מאזרחי ישראל.