ביקורת מבנה: צחובוי

gנבנה ע"י סטודיו קוסטה
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל לא תקין
ביקורת מבנה: צחובוי

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
40%
CSS
100%
JS
40%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

מבנהו של האתר אינו נכון שכן למרות שהוא מתפרס על פני חלק ניכר משטח המסך, הוא לא תופס את כולו. הגודל של הגופן בתכני האתר קטן יחסית. זמן טעינת העמודים השונים אינו מהיר במיוחד. ובכדי לאתר עמודי מידע ספציפיים או עמודי מוצרים יש לבצע הקלקות רבות, דבר פחות נוח עבור הגולשים.

למרות הבעיות הללו, ישנן כמה מטרות חשובות שהאתר מצליח להשיג: האתר מסייע בהעברת תחושה של מקצועיות ואיכות ברמת מוצרי הפרסום והחריטה השונים המוצגים בו וכמו האתר מצליח להעניק לחברה אפשרות לשווק את קטלוג המוצרים העדכני שלה בצורה נכונה ותוך מתן פרטים רבים על כל מוצר.

את המטרות הללו האתר משיג בעזרת עיצוב נקי ופשוט, בחירה בגווני אפור המתאימים לעולם מוצרי החריטה, איכות צילום טובה של התמונות, גודל ברור מספיק של הצילומים השונים, ארגון נכון של הקטגוריות וארגון המידע בצורה נכונה.

מבנה העמודים

אודות צחובוי מוצרי פרסום

חברת צחובוי הינה חברה אשר נוסדה בשנת 1920 והפכה במשך השנים למותג ושם דבר ברחבי העולם בתחומה: ייצור סמלים, מדליות, מגנים, תגים, מחזיקי מפתחות ודגלים. כיום משלב המפעל של החברה טכנולוגיות בענפי ייצור שונים ומגוונים, דבר המקנה לו יכולת אספקה מהירה תוך הקפדה על בקורת איכות ובקורת טיב שאין שני לה בארץ.

חברת צחובוי הינו החברה הבלעדית של סמלים ומדליות לוועד האולימפי בישראל ובין לקוחותיה ניתן למצוא עסקים רבים וגדולים במיוחד כמו משרד הביטחון, צה"ל, התעשייה האווירית, רפא"ל, משטרת ישראל, מועדוני ספורט שונים, משרדי ממשלה, חברות הייטק, חברות פרסום, רשויות מקומיות ועוד.