ביקורת מבנה: קבוצת OUTDOOR

gנבנה ע"י פרומו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול joomla
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 5.2 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: קבוצת OUTDOOR

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

מבנה האתר משיג מספר מטרות מרכזיות עבור חברת outdoor: בראש ובראשונה, מבנה האתר משדר באופן יוצא מן הכלל תחושת מקצועיות של החברה. בנוסף, מבנה האתר מצליח לשווק בצורה יוצאת דופן את המוצרים הנמכרים והמושכרים באתר, ומחדיר בגולשים את הידיעה כי מדובר במוצרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק כיום. זאת, על אף העובדה שלא מדובר במוצרים אטרקטיביים למדי.

מטרות אלו מושגות הודות לשימוש בגודל גופן מדויק בכל אחד מחלקי האתר, ומספר הקלקות מינימלי לצורך הגעה לעמודי התוכן השונים. יש לציין בנוסף, כי נעשה שימוש במלוא גודל המסך. לרוב, שימוש זה הינו מבורך אולם לעיתים הוא משרה תחושה של עומס יתר (בדף הבית לדוגמא). בשונה מכך, הבחירה לצרף דוגמאות מפרויקטים נבחרים ואת פינת 'לקוחות ממליצים' דווקא לעמוד הבית של האתר, הינה בחירה מוצלחת מאוד אשר תורמת רבות לתדמית החברה.

מבנה העמודים

אודות OUTDOOR

חברת outdoor הינה החברה המובילה בישראל באספקת ציוד ומוצרי גידור לצרכי עבודות בנייה סלילה ולאירועים גדולים. החברה משכירה ומוכרת בין השאר מבנים ניידים כדוגמת שירותים ניידים, דוכני מזון, פתרונות הצללה, גדרות ומחסומים מסוגים שונים ועוד. כל הציוד של החברה הינו איכותי, מקצועי וברמה הטובה ביותר שקיימת כיום בתחום אספקת הציוד בארץ.