ביקורת מבנה: שטרן מקלחונים

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.80 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: שטרן מקלחונים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

הצבע הלבן בליווי הטוויסט התכלכל מלווה את כל דפי האתר ומשווה לו מראה אלגנטי מצד אחד ושיקי מצד שני. יחד עם זאת, רק בעמוד הבית נעשה שילוב נכון של תמונות צבע עם הרקע המונוטוני, בעוד שהיעדר תמונות בעמודי המוצר יוצר אווירה מדכדכת משהו.

באנר מתחלף בעמוד הבית מעניק מראה דינמי ורענן, ויחד עם זאת, שילוב של תמונות בגדלים משתנים בתוך הבאנר פוגע ברמה המקצועית של העיצוב. גם הטקסט הלבן המוטבע על התמונות הממוזערות בעמוד הבית, אינו מקבל את ההבלטה הנדרשת.

התפריט הראשי מעוצב בצורה עדינה ואלגנטית וממוקם יפה בראש העמוד, עם זמינות גבוהה לניווט בכל חלקי האתר. שילוב יפה של מותגי הלקוחות בצורה אלגנטית ולא צעקנית. באופן כללי, מומלץ להכניס תכנים וגרפיקה נוספים על מנת למלא את השטחים הריקים הגדולים שהופכים את הרקע לאלמנט מרכזי יותר מאשר התוכן.

מבנה העמודים

אודות שטרן מקלחונים

שטרן הינה יצרנית מקלחונים וותיקה הפועלת מעל עשר שנים בשוק הישראלי, ומספקת מגוון רחב של מוצרי זכוכית כדוגמת מקלחונים, ויטרינות, דלתות זכוכית מעוצבות, מראות מעוצבות, חיפוי מטבח וכדומה. החברה מפעילה קו ייצור מהמתקדמים בעולם, ונחשבת למפעל עיבוד זכוכית ומראות הגדול ביותר באזור הצפון. החברה מציעה פתרונות שלמים למגזר העסקי, וכן מגוון מוצרי זכוכית מעוצבים למגזר הפרטי.