ביקורת מבנה: שרפשטיין מכונות מזון

gנבנה ע"י אלקטרו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 4 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: שרפשטיין מכונות מזון

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

האתר של שרפשטיין הוא אתר מעוצב בחן ויעיל מבחינת הגישה ומבחינת החלוקה לעמודים. האתר עושה שימוש נכון בשטח הדף תוך התאמה לרזולוציה של המסך ללא מתיחות או כיווצים לא אסתטיים.

צבעי האתר מתרכזים בגוון אפור ניטראלי עם תוספות של לבן ושחור, כאשר הצבע היחיד שמצוי באתר פרט לתמונות הוא הירוק. הירוק מזוהה עם לוגו החברה ועל אף מיעוט השימוש בו, הוא מודגש לרקע הצבעים הניטראליים וכך הופך בולט למשתמש באופן ידידותי.

התפריט העליון מתוכנת כלשונית כך שיחסוך במקום ולא יציג פרטים שאינם רלוונטיים לזמן הניווט בדף. התפריט מחולק בצורה חכמה, תוך הדגשת נושאי מפתח שמאפשרים גישה מהירה ומקלים על המשתמש. עם זאת, מבין התפריטים ניתן למצוא את כל דפי היעד אליהם המשתמש עשוי לרצות להגיע וכך נחסכים שיטוטים ארוכים בין הדפים שהיו עשויים להקשות על הגלישה.

האתר מציג חווית גלישה נעימה ונוחה, נגישה למשתמש מבחינת הניווט ומבחינת אסתטיקה וקלות צפייה.

מבנה העמודים

אודות שרפשטיין מכונות מזון

שרפשטיין היא חברה המתמחה במוצרים מתחומי ייצור המזון, עיבודו והמסעדנות. החברה מייבאת ומשווקת מכונות מזון בישראל מזה חמישים שנים ודואגת למעקב אחר החידושים והפיתוחים בתחום כדי להבטיח ללקוחותיה היצע מוצרים מקורי, חדשני ומעודכן. כמו כן, החברה מספקת שירותי תיקון ואחזקה לרווחת לקוחותיה, כך שיוכלו לטפל במוצרים תקולים בקלות ופשטות.