ביקורת מבנה: תבניות אומן

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: תבניות אומן

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
40%
CSS
80%
JS
40%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר מתאפיין בבחירת צבעים ייחודית, היוצרת אווירה עדכנית ודינמית, עיצוב הלוגו הומוגני לעיצוב האתר, ומדבר באותה שפה ויזואלית. תצוגת התמונות המתחלפת בדף הבית מדגישה את ייחודיות המוצר, ומניעה את הגולש להמשיך לסייר ולנווט באתר.

קיימת קורלציה בין ייחודיותו המקורית והרעננה של המוצר, ובין עיצובו האסרטיבי והדרמטי של האתר, ודפי האתר שומרים על אותו סטנדרט גבוה של עיצוב מדויק כדף הבית. העיצובים באתר לא מפסיקים להפתיע, וכן גם המוצרים עצמם. הטקסטים רהוטים וברורים, אם כי לעתים נראה שתוכן כללי מדי בא על חשבון מידע קונקרטי.

זוהי דוגמה לעיצוב אתר מוצלח, המאגד בתוכו חשיבה מקורית ועיצוב מוקפד ומדויק, המעניקים לגולש חווית גלישה נעימה, מפתיעה, ומעניינת. האמירה העיצובית ברורה ומדויקת, ומדגישה את יופיו וייחודו של המוצר המשווק. הטקסטים קולחים, ואיכותיים, למרות נטייה קלה להכללה על חשבון פרטים טכניים.

מבנה העמודים

אודות תבניות אומן

חברת תבניות אומן מתמחה ביבוא וייצור חיפויי קיר ותקרה מתקדמים ומקוריים, לשימוש פנימי או חיצוני. החברה שמה דגש על שימוש במוצרים וטכנולוגיות ירוקים וידידותיים לסביבה. חברת תבניות אומן היא חברת בת של דפוס אומן נהרייה בע"מ, הידוע כבעל מוניטין של שירות אמין ואיכותי. תבניות אומן ממשיכה להקפיד על שירות מקצועי ואמין, כפי שהיה בדפוס אומן בארבעים שנות קיומו.