ביקורת מבנה: Udental

gנבנה ע"י סטודיו קוסטה
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 3 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: Udental

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
100%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

חווית השימוש באתר נוחה בעיקרה תודות למבנה אחיד המצליח לכוון את הלקוח ולמקד אותו בסוג השירות הרלוונטי עבורו. תפריט הניווט העליון כולל מספר תכנים חיצוניים ופנימיים לשירותי המרפאה, ובדפי הקטגוריות מופיע תפריט ניווט בצידו הימני של העמוד הכולל את שירותי המרפאה.

האתר עמוס בקטעי טקסט איכותיים ומעודכנים, יחד עם זאת ריבוי המלל באתר עשוי להקשות מעט על השימוש וההתמצאות באתר. דף הבית מציג בפני הגולשים מידע רב בתחומים שונים הכולל מודעת פרסום במרכז העמוד, מידע אודות מנהלי המרפאה, המלצות וקטעי וידאו בצידו השמאלי, ומאמרים מקצועיים בחלקו התחתון. ריכוז המידע הרב בעמוד אחד לוקה בחסר והיה עדיף לגולשים ליהנות ממידע זה באופן נפרד על ידי חלוקה טובה יותר של המידע לעמודים שונים.

מבנה העמודים

אודות Udental

מרפאת השיניים udental ממוקמת בהרצליה ופועלת כמרפאה פרטית המתמקדת בתחום הקוסמטיקה של השיניים. המרפאה זכתה לפרסים רבים בבריטניה וכעת החלה לפעול גם בארץ בניהולו של דוקטור אילן פרייס. המרפאה מעניקה טיפולי שיניים מתקדמים וחדשניים המשלבים איכות גבוהה ושירות ללא פשרות. צוות הרופאים במרפאה צבר ניסיון של שנים בענף הקוסמטיקה האסתטית בתחומים רבים ומגוונים.