ביקורת עיצוב: הדס ביקורת מבנים

gנבנה ע"י סטודיו קוסטה
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 2 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת עיצוב: הדס ביקורת מבנים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
100%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

המבנה של אתר "הדס ביקורת מבנים" לא מנצל את כל שטחו של המסך. הגופן בתפריט העליון קטן יחסית ואינו מודגש לעומת הטקסט עצמו או התפריט הימני בדף הבית. זמן טעינת העמודים איטי יחסית. בכדי לקבל מידע על שירותים ספציפיים של החברה נדרש מספר רב של הקלקות.

יחד עם כל זאת ישנו מספר מטרות חשובות אשר מושגות בעזרת האתר: האתר מסייע בהעברת תחושה של חברה מקצועית בתחום בדק הבית. ישנו שיווק נכון של השירותים אותם מעניקה החברה וכן ישנה הנעה לפעולה ויצירת משיכה של הגולשים ליצירת קשר בצורה טובה ונכונה.

המטרות הללו של החברה מושגות בעזרת עיצוב נקי ומקצועי. בחירה בשני צבעים עיקריים אשר באים לידי ביטוי לאורך כל האתר (אדום – לבן). שילוב מגוון רחב של תמונות שיווקיות אשר נלוות לתכנים השונים. שילוב תמונות לדוגמא מליקויי בניה שונים שהתגלו. טופס צור קשר בחלק העליון של האתר, ברור ונוח להשארת פרטים.

מבנה העמודים

אודות הדס ביקורת מבנים

חברת בדק הבית – הדס ביקורת מבנים הינה חברה אשר נוסדה בשנת 1976 ומתמחה בביקורות איכות בנייה, איתור ליקויים ואי התאמות למפרטים ולתקנות, בבתים פרטיים, בדירות ובמבנים שונים בכל רחבי הארץ.

המהנדסים של החברה הינם בוגרי הטכניון בחיפה, מהנדסים בעלי ניסיון רב בתחום ההנדסי, אשר מעניקים מגוון רחב של שירותים שונים כמו מתן עדויות מומחה בבתי משפט ובבוררויות. חברת הדס ביקורת מבנים הינה חברה אשר מעניקה ללקוחות שלה שירות ליווי הנדסי מקצועי ושירותים אשר מבוצעים בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע נוספים כמו עורכי דין וכדומה.