ביקורת עיצוב: כרמל דיזיין

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת עיצוב: כרמל דיזיין

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

40%
HTML
80%
CSS
20%
JS
60%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

בחירת הצבעים באתר משדרת איכות קלאסית, ההולכת טוב עם מוצרים כמו פינות אוכל ורהיטים אחרים, שאמורים להישאר איתך לאורך זמן. הדבקת הטקסט על התמונה בדף הבית הייתה מוצלחת יותר אם הטקסט היה על רקע שקוף, כך זה נראה מאולץ. הכותרת "הכר אותנו" מבטיחה רבות, אך כשהטקסט באוריינטציה כה שיווקית, מוחמצת ההזדמנות. בנוסף, המלצות הלקוחות מתחלפות במהירות גבוהה מדי, דבר שייצור תסכול אצל גולש מתעניין.

בדפי הקטגוריות השונות מוצגות תמונות בעיצוב אטרקטיבי, אך ברוב המקרים חסרה אפשרות להגדלת התמונות המוצגות, וכן לצילומים של פינות האוכל והרהיטים מזוויות שונות, לשם התרשמות מדויקת יותר. במקרים הספורים בהן קיימת אפשרות הגדלת התמונה, או תמונות נוספות, חווית הצפייה מועשרת.

באופן כללי, בחירת הצבעים באתר מתאימה למטרה, הצילומים המוצגים איכותיים, והמידע ברובו רלוונטי ומועיל. תשומת לב נוספת לנושא התמונות, אפשרות של הגדלת התמונה, וכן תמונות מזוויות שונות, בעיקר בפינות האוכל, הייתה תורמת לחווית גלישה מוצלחת יותר.

מבנה העמודים

אודות כרמל דיזיין – גלריה לפינות אוכל

כרמל דיזיין היא חברה בעלת וותק בעיצוב וייצור פינות אוכל איכותיות. מפעל כרמל דיזיין הוא מהגדולים בארץ, ומייצר פינות אוכל במגוון דגמים ועיצובים. לחברה ניסיון של ארבעים שנה בתחום, וכתוצאה מכך יש ביכולתה לספק ללקוחותיה ריהוט באיכות בלתי מתפשרת. מכיוון שייצור הרהיטים נעשה במפעל של החברה, יש ביכולת הצוות להיענות לבקשות הלקוחות, ואף לייצר רהיטים בייצור אישי, על פי רצון הלקוח.