ביקורת עיצוב: פרץ נירוסטה

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
dזמן טעינה 1.4
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת עיצוב: פרץ נירוסטה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
100%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

המשחק בין הרקע השחור לאפור הבהיר עובד היטב ביחד. הצבעים גם מזכירים את נושא האתר וגם מייצרים מראה יוקרתי ואלגנטי שנכון לתחום כיורי הנירוסטה. עם זאת הבחירה בשילוב גוונים נוספים כגון כתום, כחול וירוק פוגמים בניקיון, ומעט מוזילים את האווירה. לגבי התמונות, בחלקן נעשתה עבודה מוצלחת, כך כאשר מביטים על התמונות הראשיות שמתחלפות מתעוררת הערכה ונוצר עניין, אך עם זאת התמונות שנבחרו לבוא בשאר הקטגוריות, כגון אלו שמלוות את המבצעים, פחות עובדות. בנוסף חבל שהמבצע הנו הדבר הראשון בו מבחינים לאחר הכותרת הראשית.

מבחינת עומס, היה ניתן למתן ולרווח. מבחינת המעבר בין התמונות הראשיות קיים ממשק כפול ומיותר. בכול הנוגע לשאר הקטגוריות, הרי שנעשתה עבוד טובה, בעלת דירוג נכון והיא ידידותית למשתמש. סה"כ האווירה שנוצרת היא כן מקצועית וידידותית למשתמש, היא כן עניינית ומקדמת ליצירת קשר. לגבי השטח שהתמונות המתחלפות תופסות בדף הראשי, ניתן לומר שנוצר דגש יותר גדול על המידע שמועבר בתמונות ביחס למידע שמועבר במלל, ובמקרה זה מדובר בהחלטה נכונה.

מבנה העמודים

אודות פרץ נירוסטה

החברה קיימת כ20 שנה כאשר היא כל הזמן מחדשת ומעדכנת. פרץ נירוסטה מספק מגוון גדול של כיורי נירוסטה מעוצבים ואיכותיים, לצד מוצרים משלימים שמקלים על השהות במטבח. החומר עמו החברה עובדת ידידותי למשתמש, מוסיף יוקרה ויעיל לשומרי הכשרות. החברה עובדת עם מיטב המלונות והמסעדות בארץ, מכאן שהיא מחזיקה בידע עשיר ומעמיק.