ביקרות מבנה: הרדור ארונות הזזה מתקדמים

gנבנה ע"י imrak image
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 6.3 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקרות מבנה: הרדור ארונות הזזה מתקדמים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
80%
JS
60%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

האתר של הרדור הוא בעלת תודעה עיצובית גבוהה, בעל מנגנון עיצובי מודרני ומתוחכם שמבקש לדמות את האופי הטכנולוגי של החברה. שלל האפשרויות באתר נהנות מדינאמיות ושינוי מתמידים, לרבות מצגת תמונות מתחלפת, לשוניות מידע המחליפות את עמודי התוכן המסורתיים ולשוניות תפריטים המשלבים תמונות בעלי עיצוב מקורי. בכך מצליח האתר לדמות היטב את האופי של החברה ששמה בראש מעייניה חדשנות, פיתוח טכנולוגי וייצור מנגנונים מקוריים ויעילים.

הניווט באתר פשוט למדי, כאשר היצע הדפים מדויק ואינו עמוס ומרוכז כולו בתפריט הצד. הצבע המושל באתר הוא כחול כהה, גוון בעל זיקה לעיצוב מודרני וכך הוא משרה על האתר את אווירת החברה תוך מתן נגישות בקריאה ובצפייה.

בחירת הצבע, בשילוב הלבן, נוגע בקהל הישראלי מכיוון שמדובר בצבעי הדגל שלו וכן שומר על אסתטיות שמדגישה באופן נכון את האפשרויות האינטראקטיביות הרבות המוצעות בין הדפים.

מבנה העמודים

אודות הרדור: ארונות הזזה מתקדמים

הרדור היא חברה המתמחה בארונות הזזה הפועלת מאז שנת 2002. החברה מייצרת ארונות הזזה ללקוחות פרטיים ומפתחת טכנולוגיות חדשות עבור מנגנוני ההזזה אותם היא משווקת בארץ ובעולם. במשך שנות פעילותיה רשמה החברה תשעה פטנטים בנושא. החברה ידועה בחדשנות העיצובית שלה תוך השמת דגש חסר פשרות לאסתטיות ולנוחות השימוש.