מסעדת ליב

gנבנה ע"י Costa
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול joomla
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 5.7 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
מסעדת ליב

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר החדש של מסעדת ליב, משדר נעימות, נקיון ותחושה אורגנית המתאימה בדיוק למטבח הבריא והאיכותי שהיא מציעה לסועדיה. המבנה נוח מאד לשימוש ומחולק לעמודים המפרטים את כל המידע הרלוונטי ללקוח: סניפי המסעדה, משלוחים, תפריט יומי, מתכונים, מועדון לקוחות, עמוד מיוחד ללקוחות טבעונים ועמוד אודות המסעדה ומה מייחד אותה. האלמנטים באתר נעימים לעין ותורמים לתחושת הביתיות המאפיינת את ליב, ומעודדת לבקר במסעדה. עמוד ייחודי ומושך במיוחד הוא עמוד ה"מתכונים", המציע למבקרים באתר מתכוני בריאות, מפורטים וטעימים. בחירת הפונטים נכונה ומשדרת מקצועיות וניקיון, המעבר בין העמודים נוח ופשוט ומעודד שימוש באתר. האלמנטים האסתטיים ביניהם האיורים המלווים את האתר ותמונות האווירה והאוכל מוסיפים טאץ' ייחודי שמקפיץ את העיצוב שלב אחד קדימה.

מבנה העמודים

אודות מסעדת ליב

מסעדת ליב, מתמחה במטבח בריאותי, טרי ומפנק, שמציע ארוחות צהריים בריאות, המתבססות על מוצרים טריים באווירה ים-תיכונית. כל המנות במסעדה מתבססות על ירקות מעולים ורעננים שנרכשו בשוק בבוקר של אותו היום. בליב תפריט עשיר המתאים גם לטבעונים המציע מגוון מרקים, תבשילים וסלטים עשירים.
סניפי המסעדה ממוקמים לנוחיותכם בשלושה מיקומים מרכזיים: רמת החיל, רמת גן והרצליה. בנוסף, תוכלו ליהנות משירות משלוחים מהיר ויעיל ולהזמין ממגוון המנות המזין ואיכותי של מסעדת ליב היישר לבית או למשרד.