ביקורת מבנה: המחשבון

gנבנה ע"י פרומו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 2.1
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: המחשבון

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
100%
CSS
100%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר מעוצב בצורה נגישה והוא בעל מראה עדין ונקי. האתר משדר אופטימיות בצבעיו ועיצובו, והוא נראה מהוקצע ונוח לשימוש. האתר נעים לעין ומנצל במידה רבה וטובה את מלוא גודל המסך.

השימוש בפונט בו נכתב האתר טוב, והוא בגודל קריא וברור. הצבעים באתר מרהיבים, והשימוש בצורות באמצע האתר מתאים ויפה. הטבלה בדף הראשי נוחה לשימוש וכוללת את כלל המשתנים החשובים שבהם יש לחשב משכנתא. התמונות באתר נכונות, מוצגות בגודל מתאים, ברזולוציות ואיכות גבוהה, והם מתאימות לקונספט הכללי של האתר.

הדפים הפנימיים של האתר מעט ארוכים, והגלילה שיש לגלול על מנת לקבל אינפורמציה מכאיבה מעט לעין. בעמוד הטיפים, ישנם טיפים טובים, אך חסרות תמונות קטנות שילוו כל טיפ או מאמר. עם זאת, האתר כן משיג את המטרה העיקרית שהיא מקצועיות וידידותית, השימוש ברזולוציות ובצבעי האתר נהדר, והוא נגיש ונוח לשימוש וגלישה.

מבנה העמודים

אודות המחשבון

'המחשבון' הוא אתר בו ניתן לחשב חישובי משכנתא, לחשב מסלולי משכנתא ולקבל מידע על משכנתא באופן כללי. האתר הינו מקום בו אפשר לקבל ייעוץ, ליווי ותמיכה בשלבי לקיחת המשכנתא מבית מנטה ייעוץ משכנתאות, כאשר לפני שלב הייעוץ מאפשר אתר המחשבון לבצע חישובים, עלויות ושילובי מסלולים משכנתאות אפשריים, על מנת לדעת מהם התנאים ללקיחת משכנתא, ההחזרים, הריביות והכל בצמוד לתנאי הבנקים השונים.