ביקורת מבנה: טוב תודה – השוואת מחירים בין בעלי מקצוע

gנבנה ע"י OFEK
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל גרסה נפרדת
ביקורת מבנה: טוב תודה – השוואת מחירים בין בעלי מקצוע

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר יכול לנצל את רוב המסך אך כרגע הוא מועשר בטקסט על שטח צר, על אף שמדובר באתר עתיר תוכן טקסטואלי. הדברים נכונים ואף ניתן לראות כי גם בעמודי האתר הפנימיים המציגים המון טקסט אינפורמטיבי הדורש סקירה ארוכה מצד המשתמש. ראש העמוד נקי ומסודר ושילובי הצבעים נעימים לעין. גודל הטקסט סביר, אם כי בניצול טוב יותר של שטח הדף היה ניתן לעשותו גדול ונוח יותר לקריאה. התפריט הראשי נחתך בגלל אורך גדול מדי ביחס לרוחב מסגרת האתר כולה.

ניתן היה להגדיל את תיבת תפריט הבחירה שבראש העמוד, מאחר שזה הוא בדיוק האלמנט שבשבילו מגיעים כל המבקרים באתר. דווקא אלמנט זה היה יכול להיות גדול הרבה יותר, תוך הפחתה של טקסט בחלקים אחרים של העמוד. כמו כן, יש להוסיף בחירות נוספות לפי גיאוגרפיה, טווח מחירים וכדומה.

דפי האתר הפנימיים המציגים את תוצאות הבחירה של המבקר בתיבת התפריט עמוסים טקסט ללא כותרות וללא חלוקה לקטגוריות גאוגרפיות, נושאיות או אחרות, מה שמקשה מאוד על הניווט באתר, והגעה ליעד הנדרש על ידי המבקר. חלוקה לתיבות יעילה מאוד ומסדרת את הקונטקסט בצורה טובה עבור המבקר.

מבנה העמודים

אודות טוב תודה - השוואת מחירים בין בעלי מקצוע

טוב תודה הוא אתר המציע יכולת השוואת מחירים בין בעלי מקצוע שונים, ובין סוגים שונים של שירותים המוצעים על ידי נותני שירותים בכל רחבי הארץ. באתר ניתן למצוא בעלי מקצוע מכל רחבי הארץ, ושירותים מגוונים המפורטים על פי מאפייני השירות והשפעתם על המחיר המוצע.