ביקורת מבנה: קולור פרינט

gנבנה ע"י B2C print
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: קולור פרינט

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
40%
CSS
20%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר משתרע על שטח חלקי בלבד של המסך ולא על כולו. גודל הגופן בתיאורי המוצרים קטן יחסית. זמן טעינת הגלריות ועמודי התמונות איטי באופן יחסי.

על אף הגורמים הללו אין ספק כי ישנן מטרות חשובות שהאתר מצליח להשיג: האתר מסייע בהעברת תחושה של מקצועיות, תחושה אשר בולטת גם ברמה של המותג עצמו וגם ברמת האיכות של שירותי הדפוס השונים המוצגים באתר. בנוסף, מבוצע דרך האתר שיווק נכון של מוצרי החברה, שיווק הכולל שיקוף אופיו של כל סוג מוצר דפוס בצורה טובה.

השגת המטרות הללו מבוצעת בעזרת בחירה בעיצוב פשוט ונקי, בחירה בצבעים בגווני תכלת – לבן אשר יוצרים תחושה מקצועית וגלישה נעימה, שילוב תמונות מוצרים ותמונות שיווקיות באיכות גבוהה וגודל ברור, וארגון נכון של הקטגוריות השונות המצויות באתר.

מבנה העמודים

אודות קולור פרינט

פרינטיל הינו אתר האינטרנט של חברת קולור פרינט המאפשר לכל לקוח לקבל מגוון רחב של שירותי דפוס מהירים וזולים. בחברה ניתן לקבל מגוון רחב מאוד של שירותים שונים כמו כתיבה וגרפיקה ,שרותי עיצוב , קדם דפוס, וכמובן, הדפסה של המוצרים עד לגימור הסופי.

בחברה ניתן למצוא מגוון רחב של מכונות דפוס מקצועיות ואיכותיות אשר מאפשרות לצוות בית הדפוס להדפיס כל מוצר באיכות טובה ובצורה פשוטה ונוחה, גם בדפוס אופסט, גם בדפוס דיגיטלי וגם בדפוס רוטציה.