אדל פרויקטים

gנבנה ע"י סטודיו אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 2.8
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
אדל פרויקטים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
100%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

מבנה האתר טומן בתוכו אלמנטים עיצוביים נקיים ופשוטים למשתמש. בראש האתר מסודרות קטגוריות מרכזיות, ובהצבעה פשוטה של העכבר על גביהן נפתחות תתי נושאים השייכים להן בסידור מופתי ובאופן בו הלקוח יוכל להתמצא בקלות.

בקליק אחד נפתח בפנינו היצע רחב של מוצרים ושירותים, הסברים קצרים וקולעים אודות כל מוצר באופן שמעביר ללקוח איכות ללא פשרות בשילוב שיווקי קצר המעורר עניין.

בראש כל פסקה עומדת כותרת מודגשת בגופן גדול המצביעה על הרעיון המרכזי שיבוא מיד לאחריה בהרחבה. לכל קטגוריה מצורפת כותרת 'שאלות נפוצות' הצבועות באדום מלקוחות עבר, רעיון מצוין ללקוחות שאוהבים לקבל את כל התשובות כבר מהקליל הראשון.
יתרון נוסף ובולט הינו תוספת גלריות התמונות במקביל למלל, באופן המושך את העין ומשאיר את הלקוח רווי במספר לא קטן של פרטים על החברה ומוצריה, כך שהסיכוי ללכת לאיבוד באתר מאוד אפסי והחשק להוסיף אותו למועדפים מאוד אפשרי.

מפתחי האתר דאגו להוסיף בצד ימין לדף האתר מיני סרגל כלים המאפשר להגדיל את הגופן, או לצבוע אותו כך שהרקע מתבטל ובכך לאפשר נגישות נעימה יותר.

מבנה העמודים

אודות אדל פרויקטים

חברת אדל פרויקטים מתמחה במתן שירותים בתחום האפוקסי בכלל ובריצוף וחיפוי בפרט, ריצוף וחיפוי במגוון עיצובים המתאפשרים על ידי האפוקסי, את שירותי החברה מקבלים גם לקוחות פרטיים בבתים הפרטיים וגם לקוחות עסקיים כגון אולמות תצוגה, חנויות בעלות ייעוד שונה, חניונים ומפעלי תעשייה שונים.
בנוסף לריצוף והחיפוי באפוקסי מספקת חברת אדל פרויקטים גם ריצוף מיקרוטופינג וגם שירותי חיפוי קירות פנים וחוץ על ידי חומר המדמה שיש.