איגוד הובלות

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה שניות 4.4
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
איגוד הובלות

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
100%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר צר ואינו מנצל את כל רוחבו של המסך ברזולוציות שונות. בדף הבית ישנם מספר סרטוני וידאו אשר לא מסודרים נכון ויוצרים חוסר מיקוד נכון. בקטגוריית "שירותי החברה" ובעמודים נוספים ניתן למצוא טקסט מבולגן ופחות נוח לקריאה. נדרשות הקלקות רבות מידי בכדי להגיע לעמודים חשובים.
על אף הבעיות הללו, ניתן לומר כי האתר מצליח להשיג מספר מטרות מרכזיות חשובות: העברת תחושה של חברה מקצועית ומנוסה בתחום המעניקה מגוון רחב מאוד של שירותים שונים, יכולת קבלת מידע רב על שירותי החברה באופן פשוט יחסית, עדכון במגוון הפרויקטים אותם מבצעת החברה בקלות ויצירת הנעה לפעולה ויצירת קשר של הגולשים.
מטרות אלו מושגות בזכות עיצוב נקי ומינימליסטי, בחירה בצבעים נקיים כמו לבן, אדום ואפור, באנרים צדדיים לעדכון על פרויקטים אחרונים ומידע חשוב נוסף, טופס יצירת קשר אשר נמצא בצד בכל דף ודף באתר וסרטוני וידאו איכותיים הממחישים את שירותי החברה בצורה הטובה ביותר.

מבנה העמודים

אודות איגוד הובלות

חברת איגוד הובלות היא חברה אשר נוסדה כבר בשנת 1985 וכוללת מגוון רחב של ציוד וכוח אדם מנוסה ומקצועי אשר מעניקים מגוון רחב של שירותי הובלות שונים ושירותים נלווים כמו אריזה, אחסון ציוד ועוד.
החברה מעניקה שירותי הובלות בכל רחבי הארץ והינה אחד מבין כמה חברות בודדות אשר לא חוששות להעניק שירותי הובלה גם למרחקים ארוכים במיוחד. בנוסף, החברה מעניקה שירותי ביטוח תכולה בהובלה – שירות חשוב במיוחד.