א.ס. לב הובלה ואחסנה

gנבנה ע"י סטודיו אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.7
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
א.ס. לב הובלה ואחסנה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר החדש של חברת הקיבוצניקים מתוכנן בקפידה על מנת לאפשר ללקוחות לשוטט בקלות בין מבחר שירותי ההובלה, האריזה והאחסנה בקלות לשם כך נבחר עיצוב נקי ומינימליסטי, שמאפשר לשים את הדגש על האפשרויות הרבות המוצעות ללקוחות בהווה ובעתיד. שימוש באלמנטים נעימים לעין כמו אייקונים עבור כל שירות וצבעים מונוכרומטיים בשילוב הדגשת הכפתורים וטופס ההרשמה בירוק היא בחירה עיצובית טובה.

הדפים המתארים כל שירות הובלה בנויים בצורה טובה ונוחה לקריאה ושילוב טופס יצירת הקשר מצד ימין, כך שמופיע בכל עמוד הוא תוספת חשובה.

באופן כללי ניתן לומר כי האתר משדר אמינות ומקצועיות, שתי תכונות חשובות לעין שיעור כאשר בוחרים חברת הובלה ואריזה שתפקידה לשמור על כל החפצים היקרים לנו.

מבנה העמודים

אודות א.ס. לב הובלה ואחסנה

כבר 43 שנים "הקיבוצניקים" מצטיינת באמינות, שירות ומקצועיות. היא חברה מובילה בתחום ההובלה בישראל, היא צברה לה מוניטין הודות למומחים האדיבים והמקצועיים העומדים לשירות לקוחותיה: ממנהלי הפרוייקטים, הנגרים, המובילים ואנשי השירות המקפידים לתת תשומת לב לפרטים הקטנים, דבר המבטיח חווית הובלה נעימה ובראש שקט ברגעים המלחיצים ביותר המאפיינים הובלת דירה, משרד, מקרר או פסנתר.