ביקורת אתר – לייזר קפלין

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת אתר – לייזר קפלין

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
100%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר "לייזר קפלין" בנוי בצורה נעימה ומזמינה תוך עיצוב מודרני המשלב גוונים בהירים אשר משרים רגיעה.

באופן הזה, כאשר רבים ממבקרי האתר עשויים להגיע אליו מתוך בעיה רפואית שהם סובלים ממנה, הסידור של האתר מקל עליהם ומאפשר להם לקבל את המידע הנחוץ להם באופן נגיש ומהיר וליצור קשר בכל עת.

הדבר נעשה באמצעות טופס התקשרות קבוע שמלווה את הגולש בכל עמודי האתר, כמו גם בטופס נוסף וממותג שנמצא בעמוד הראשי ומברך את הגולשים עם כניסתם לאתר.

בנוסף לכך, האתר מציע מידע רב עבור המבקרים בו כדי לתת להם להכיר את התחום בו הוא עוסק, פודיאטריה, ולחשוף את המקצועיות של מפעילי האתר.

זה נעשה באמצעות לשוניות נוחות אשר מבקשות לספר למבקרים מיהו הפודיאטור ובמה הוא עוסק, אילו טיפולים הקליניקה של יונתן קפלין מציעה וכן מגזין מפורט אשר מכיל כתבות איכותיות הנוגעות לתחום ועשויות לסייע למניעה ואף לאבחון ראשוני.

באופן הזה האתר מצליח במשימה שרבים נכשלים בה, ומכיל המון מידע לרווחת העובדים, אך בתצורה מסודרת, בהירה ומאורגנת, כדי שכל מבקר יוכל לנווט באתר בנוחות וללמוד את המידע הדרוש לו.

מבנה העמודים

אודות לייזר קפלין - פודיאטור יונתן קפלין

לייזר קפלין הוא אתר השירות של יונתן קפלין, פודיאטור מומחה אשר מפעיל קליניקה פרטית.
יונתן קפלין מאבחן, מייעץ ומטפל בשלל הבעיות הרפואיות הנוגעות לכפות הרגליים ולקרסוליים, לרבות סיוע לבעיות יציבה וליווי לחולי סכרת.
בנוסף לכך, קפלין הוא בעל תעודה לחינוך בריאותי, והוא מסייע במחקר ובהנגשת מידע לשלל קהלי הציבור בענייני פודיאטריה ובמניעת מחלות ובעיות בתחום.