ביקורת מבנה: אורן פופקורן

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת HTML
aמערכת ניהול no
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.50 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: אורן פופקורן

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר אינו מנצל את כל רוחבו של המסך. גודל הגופנים בתפריטי הניווט ובתוכן עצמו זהה, דבר אשר אינו מבליט את הקטגוריות בצורה נכונה. בחלק מן העמודים הטקסט לא מסודר בצורה טובה, דבר המקשה על הקריאה. קיים חוסר בתמונות הממחישות את דוכני המזון של החברה.

יחד עם גורמים אלו, ישנן מספר מטרות שהאתר כן מצליח להשיג: האתר מעביר לגולשים תחושה של חברה מקצועית בתחום האירועים, הוא מסייע ביצירת שיווק נכון של דוכני המזון של החברה והשירות אותו היא מעניקה וכן שיווק נכון של מוצרי המזון הנמצאים בדוכני החברה השונים.

השגת המטרות הללו אפשרית בזכות עיצוב נקי יחסית, התמקדות בצבעי לבן – שחור כצבעים מרכזיים לאורך כל דפי האתר, ארגון מוקפד של הקטגוריות השונות אשר יוצר מעבר נוח בין העמודים, תמונות באיכות גבוהה במיוחד ושילוב של תמונות שיווקיות (גם אם לא רבות) בעמודי האתר השונים.

מבנה העמודים

אודות אורן פופקורן

חברת "אורן פופקורן" הינה חברה אשר מתמחה באספקה של דוכני מזון לאירועים שונים. החברה מעניקה שירותי ייעוץ מקצועי ללקוחות פרטיים ועסקיים ומגוון רחב של דוכני מזון ופתרונות נוספים אשר יכולים להפוך כל אירוע להרבה יותר מיוחד, אירוע אשר האורחים בו לא ישכחו אותו למשך זמן רב.

כלל דוכני המזון המופעלים על ידי חברת "אורן פופקורן" הינם דוכני מזון בהם ניתן לראות הקפדה על איכות המזון וחומרי הגלם בהם נעשה שימוש, דבר אשר הופך את המזון בהם לטעים יותר, בריא יותר ומתאים למגוון רחב של אירועים.