ביקורת מבנה: אילוף בחיוך

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.2 שניות
eרמת התאמה למובייל לא תקין
ביקורת מבנה: אילוף בחיוך

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
40%
רמת העיצוב

אוהבי בעלי החיים ובמיוחד חובבי הכלבים, יאהבו מאוד את האתר כבר מהרגע הראשון שיכנסו אליו. הלוגו של האתר הוא ידידותי מאוד ומציג את מאלפת הכלבים בצורה חייכנית ונעימה. המעוניינים ליצור קשר עם המאלפת יכולים לעשות זאת בקלות רבה, בעיקר עקב העובדה שהדף המאפשר יצירת קשר הוא בולט מאוד לעין. ניתן להתרשם לחיוב גם מהתמונות של המאלפת, שמציגה את עבודותיה בגאווה רבה ואת עצמה כאוהבת כלבים מושבעת.

בנוסף לכך, ניתן לקבל המלצות רבות לגבי המאלפת בתוך האתר שלה מלקוחותיה המרוצים, כך שאין ספק שמדובר במאלפת כלבים בעלת ניסיון. כיום, כולנו גם כוללים חשבון פייסבוק כך שניתן יהיה לעקוב אחר המאלפת בדף הפייסבוק שלה ואפילו להתרשם מביקורות נוספות של לקוחות ואף תמונות וסטטוסים שהיא מפרסמת. אלו שרוצים לקבל קריאה נוספת יכולים לקבל מהאתר הפניות למאמרים בנושא אילוף כלבים.

מבנה העמודים

אודות

מדובר במאלפת כלבים בשם עינב צחובוי אשר מחזיקה בניסיון רב בכל מה שנוגע אל אילוף כלבים. בין היתר, דוגלת המאלפת באילוף בעזרת חיזוקים חיוביים – כך שבמידה ותפנו לקבלת יעוץ או אילוף, על בעלת המקצוע למצוא שיטה שתתאים לכלב שלכם ולהמנע מפגיעה בו. כמו כן, מגיעה המאלפת ישירות אל בית הלקוח כך שאתם יכולים להיות רגועים בכל מה שנוגע לבזבוז זמן או לנסיעות ארוכות. עוד מספקת המאלפת יעוץ ואילוף בנושאי בעיות התנהגות של כלבים, חינוך גורים ובנוסף הקניית כללי אילוף מתקדמים.