ביקורת מבנה: אי אמ מערכות שילוט

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.50 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: אי אמ מערכות שילוט

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר בנוי בצורה נכונה, ללא קונטרסטים מיותרים לאורך המסך, ותוך שילוב צבעי רקע עדינים וזורמים. יחד עם זאת, הבאנר המתחלף בראש הדף נע לאט מדי, ותופס שטח גדול מדי ביחס לתמונה המוצגת בכל רגע נתון. התפריט הראשי מקורי ומעניין, אם כי החלפת תוכן הכפתור לתמונה עם מעבר עכבר עליו היא מיותרת, מסיחה את הדעת ואף פוגעת בחוויית הערך של המבקר באתר.

הטקסט מוצג בצורה נכונה, עם יישור וריווח נכונים. דפי המוצר מעוצבים בצורה יפה ואטרקטיבית עם שילוב תמונות ממוזערות בתוך מסגרות טקסטואליות, ההופכות לתמונת פופ אפ מוגדלת. יחד עם זאת, חלק מהתמונות הממוזערות אינן מוגדלות בלחיצה עליהן. חוויה זו אחידה בכל דפי האתר, וזה הוא אלמנט חשוב שראוי לציין. בסך הכל, אתר המעוצב בצורה מקצועית ונכונה, המעבירה את הערך המוסף ללקוח בצורה מיטבית.

מבנה העמודים

אודות אי אמ מערכות שילוט

חברת EM היא חברה העוסקת בעיצוב, ייצור והתקנת שלטים בכל רחבי הארץ. החברה ממוקמת בעיר יבנה, ומציעה מגוון רחב מאוד של סגנונות עיצוב וטכנולוגיות שילוט, ומציעה יכולת גבוהה ביישום כל רעיון שילוט והוצאתו אל הפועל בכל גודל, כל טכנולוגיה וכל סגנון אפשריים. החברה מציעה שילוטי עץ, שילוט מתכת, שילוט מואר, שילוט אלקטרוני, שילוט לד ועוד שורה ארוכה של סוגי שילוט.