ביקורת מבנה: אליניר דיגיטל

gנבנה ע"י סידיטק
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.2 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: אליניר דיגיטל

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
60%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר אינו נפרש על כל גודלו של המסך ברזולוציות נבחרות. המידע הכתוב בדף הבית ובעמודים נוספים מופיע בצבע אפור בהיר הנבלע בצבעו האפור של רקע האתר, דבר המקשה על קריאת המידע. בנוסף דרוש מספר רב של הקלקות ומעבר בין עמודים בשביל להגיע למידע חשוב על שירותי ההדפסה השונים של החברה.

אולם האתר בכל זאת משיג את מטרותיו. מוענקת תחושה של מקצועיות בתחום ההדפסה הדיגיטלית. השירותים אותם ניתן למצוא בחברה, מוצרי הדפוס אותם ניתן להפיק דרך החברה והמוצרים אותם ניתן לבצע ישירות דרך האתר (עיצובים שונים וכדומה) משווקים באופן נכון וטוב..

מטרות אלו מושגות בזכות עיצוב צבעוני המתאים לתחום הדפוס. ארגון טוב של הקטגוריות אשר מאפשר איתור של מוצר דפוס או שירות כל שהוא בקלות. תמונות שיווקיות אשר נלוות לחלק מבין עמודי התוכן. טקסט מסודר והדגשה של חלקים חשובים בכל תוכן.

מבנה העמודים

אודות אליניר דיגיטל

חברת אליניר הינה חברה אשר מספקת מגוון רחב של פתרונות בתחום של הדפוס הדיגיטלי בישראל. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מערך הדפסה מתקדם ואיכותי אשר מאפשר להם להזמין כל מוצר דפוס בקלות ובמהירות רבה.

החברה עובדת עם מכונות דפוס מתקדמות וחדישות מהחברות המובילות בעולם כמו HP, Scodix, Xerox, Oce ועוד, אשר מאפשרות לה להעניק לכל לקוח ולקוח מגוון רחב של שירותי דפוס באיכות גבוהה וגימור נקי כמו גיליוטינה Polar 78, למינציה חצי גיליון, כריכה רכה, כריכה קשה, קפסולציה, קיפול, ביג, ספירלה אוטומטית וכדומה.