אמיר החורש

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה שניות 1.3
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
אמיר החורש

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

האתר בנוי בצורה נכונה מאוד, עם גבול עליון מוגדר, תפריט ראשי בראש העמוד אך לא צמוד לקצהו, באנר דינמי של תמונות מתחלפות בדיוק בגודל שמשאיר מקום לטקסט לבצבץ מתחתיו מייד עם הנחיתה בדף. טקסט מרווח, מיושר ומסודר בצורה נכונה, עם הדגשות נכונות ושילוב נכון של תמונות במסגרות טקסטואליות עם קישורים לדפי האתר השונים.

מודל זה מלווה את האתר לכל אורכו, וגם בדפי המוצר ישנו שילוב נכון וטוב של טקסט עם תמונה וגרפיקה. הרקע בצבע נייטרלי שאינו תופס תשומת לב מיותרת, ויחד עם זאת מעניק חמימות מסויימת לאתר. שימוש נכון בגווני הרקע להגדרת אגפים נושאיים בתוך העמוד. הניווט קל בכל חלקי האתר, ובכל דף מתקבל בדיוק הערך המוסף שמחפש המבקר הממוצע באתר, בצורה ברורה, קלה להבנה ובאמצעות שילוב נכון של טקסט וגרפיקה.

מבנה העמודים

אודות אמיר החורש

אמיר החורש היא חברה העוסקת בעיצוב והקמת גינות עבור המגזר הפרטי והעסקי. החברה מנוהלת על ידי אמיר הגנן המתמחה בשורה ארוכה של נושאי ותחומי גינון, החל בעיצוב גינות, דרך שילוב מקורי של צמחים, עצים ושיחים פורחים, וכלה בהקמת גינות במגוון סגנונות וגינות ים תיכוניות חסכוניות במים. כמו כן, מציעה החברה שירותי בנייה, הקמה והתקנה של בריכות נוי, מערכות השקיה ועבודות עץ.