ביקורת מבנה: אפריקיה מעגל מתופפים

gנבנה ע"י סוסקה הבית לאתר שלך. חברה לבניית אתרים
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.5 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: אפריקיה מעגל מתופפים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

מבנה האתר אינו מתפשט על כל רוחב המסך ברזולוציות נבחרות. גודל הגופנים בתפריטים קטן יותר מגודל הגופנים בטקסטים עצמם. בכניסה אל האתר נוצרת תחושה כי דף הבית קטן יחסית וגולשים רבים עלולים לפספס את גלילת האתר מטה, המעניקה מידע על החברה ושירותי התיפוף שלה. זמן הטעינה של העמודים איטי יחסית. המעבר בין העמודים אינו נוח במיוחד.

למרות כל זאת, האתר משיג את מטרותיו העיקריות: הענקת תחושה של חברה המתאימה לתחום האירועים, חברה צעירה ותוססת. שיווק יעיל של מעגל המתופפים של החברה עבור אירועים שונים ושל התופים אותם ניתן לרכוש דרך החנות של החברה.

מטרות אלו מושגות בזכות עיצוב המתרכז בצבעי בורדו – חום לאורך כל האתר. ארגון נכון של הקטגוריות אשר מאפשר קבלת מידע על שירותי התיפוף לאירועים שונים. טקסטים מקצועיים ונוחים לקריאה ומגוון רחב של תמונות שונות הממחישות את שירותי החברה במגוון רחב של אירועים.

מבנה העמודים

אודות אפריקיה מעגל מתופפים

חברת "אפריקיה מעגל מתופפים" הינה חברה אשר מספקת שירותים של מעגלי מתופפים לאירועים שונים, בין אם אלו אירועים פרטיים (חתונות, בר מצוות וכדומה) ובין אם אלו אירועים עסקיים. מעגלי המתופפים של החברה יכולים להעניק לכל אירוע נופך מרשים יותר ויכולים ליצור אטרקציה מיוחדת ומהנה אשר תהפוך את האירוע לייחודי ובלתי נשכח.

צווחת המתופפים אשר מועסק דרך החברה הינו צוות של אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון אשר מבצעים את המעגל בקבלות הפנים, במהלך האירוע, בהצגת בעלי האירוע, במהלך האירוע עצמו ואף בסיומו, הכול על פי דרישתו של הלקוח.