ביקורת מבנה: אקו"ם

gנבנה ע"י KCS
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 3 שניות
eרמת התאמה למובייל לא תקין
ביקורת מבנה: אקו"ם

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

האתר של אקו"ם הוא נגיש ונוח לכלל המשתמשים שעשויים להשתמש בו. עמוד הבית מציע גישה מהירה באופן בולט וברור אל האפשרויות הנדרשות עבור יוצרים ומשתמשים ביצירות כאחד.

התפריט של האתר פשוט, מחולק היטב ומציג באופן מהימן את שלל האפשרויות ואת תכני המידע שהמשתמש יכול לגשת אליו. בנוסף, תחתית העמוד מציגה מפת אתר יעילה בעלת חלוקה ברורה ונושאים וקישורים רלוונטיים.

עיצוב הדף יעיל תוך ניצול נכון של שטח העמוד תוך התאמה לרזולוציית המסך. הצבעים המושלים באתר הם ניטראליים ובכך מייצגים את הפן המשפטי בו עוסקת האגודה, אך אלמנטים עיצוביים דואגים לעדן את הפן הזה ולהדגיש כך את הזיקה הברורה של האגודה לעבודה אמנותית.

נוסף לכך, הצבעים הניטראליים משתלבים היטב עם התוכן של האתר שעשוי להיות צבעוני ובהיר מתוך האופי האמנותי שלו. הניגוד הנוצר מאפשר קריאה ברורה ונעימה לעין, כאשר גם הגוונים הצבעוניים אינם סובלים מבוהק שעשוי להקשות על הצפייה.

מבנה העמודים

אודות אקו"ם

אקו"ם היא אגודה המטפלת בנושא זכויות היוצרים של מדיומים אמנותיים שונים ובעיקרם של המדיום המוסיקלי. ככזאת, היא מייצגת אמנים ויוצרים ומתווכת בינם לבין מי שרוצה לעשות שימוש ביצירותיהם. האגודה פוטרת את הצורך בביצוע משא ומתן פרטי עבור כל מקרה של שימוש, בין כל משתמש לכל יוצר, וכך חוסכת פרוצדורות מורכבות בפשטות.