ביקורת מבנה: אשל הפקות

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 4
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: אשל הפקות

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר מנצל את גודל המסך בצורה טובה והוא משתרע ברזולוציה טובה וברורה. התמונות באתר איכותיות ואותנטיות והעיצוב הכללי באתר משרת את המטרה ומעביר את עוצמת החוויה. צבעי האתר טובים ונכונים והאתר כולו מעניין ומשאיר את הגולש לחקור ולגלות שירותים שונים שהחברה מציעה.

הסליידר בעמוד הראשון מציג תמונות נכונות המעבירות את החוויה ללקוח בצורה טובה. הגופן באתר טוב והטקסט אינו עמוס או מעיק. האתר מניע לפעולה ומכווין את הלקוח לקטגוריות שונות – מה שמשאיר את הגולש זמן רב באתר. גם ההמלצות באתר נראות אמתיות והעיצוב שמלווה את ההמלצות נכון. האופציה באתר להגדיל תמונות מסוימות מעולה, והיא משרתת את המטרה של העברת החוויה לגולש. עמוד האודות המשלב גם שאלות ותשובות, מעוצב בצורה נאה ומרגיעה והוא אפקטיבי במיוחד.

מבנה העמודים

אודות אשל הפקות

אשל הפקות היא חברת הפקות וארגון אירועים המתמחה בתחום כבר למעלה מ 20 שנים. החברה מארגנת פעילויות לתיירים, למקומיים, לחברות וארגונים, והיא מארגנת מגוון ימי כיף, נופשים וטיולים. לאשל הפקות מדריכים מנוסים, וצוות מקצועי המתאים את סוג הפעילות ללקוח. בנוסף, החברה מתמחה בארגון חתונות בחו"ל, והיא מאפשרת מגוון שירותים לאנשים פרטיים ולעסקים.