ביקורת מבנה: א.טולדנו

gנבנה ע"י אלקטרו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: א.טולדנו

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
20%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

אתר הבית של חברת א.טולדנו, המציעה ללקוחותיה שירותי השכרת גופי קירור וחימום הוא נעים ונוח לשימוש. עיצוב האתר נקי, נעים לעין ופשוט לשימוש. עיצוב האתר מונוכרומטי בגווני כחול שונים עם נגיעות אדומות להבהרה והדגשה. השימוש בפונטים נוח וחכם, כך שכותרות מובלטות בפונט עם נוכחות המדגיש את מקצוענות החברה וטקסטים ארוכים יותר מוצגים בפונט נקי המעודד קריאה והעמקה נוספת במידע על שירותי החברה.
מבנה האתר משיג את מטרתו מאחר והוא משדר מקצועיות וניקיון, תכונות חשובות לאתר של חברה עבור לקוחות המעוניינים לשכור שירותי קירור או חימום מחברה בעת אירוע או הפקה ללא דאגה. שילוב אלמנטים ויזואלים של תמונות המוצרים הם תוספת חשובה מאחר והם מאפשרים ללקוח לדעת בדיוק באיזה מוצר מדובר ולקבל רעיון כיצד המוצר ייראה ויישתלב בשטח.

מבנה העמודים

אודות א. טולדנו: השכרת מזגנים ניידים

שילוב גופי חימום וקירור בהפקות כגון כנסים, אירועים, בתי מלון, תערוכות ועוד הם הכרח באקלים הישראלי. לכן, חשוב לפנות לחברה הטובה ביותר בתחום, שניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות מבלי לחשוש מתקלות. חברת א.טולדנו היא החברה מספר 1 בארץ כבר שלושים שנה בתחום השכרת ציוד חימום וקירור ומציעה ללקוחותיה פתרונות חימום וקירור להשכרה בהתראה קצרה.