ביקורת מבנה: בית היוצר של אקו"ם

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 8 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: בית היוצר של אקו"ם

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר של בית היוצר של אקו"ם עושה שימוש נכון וחכם בגודל הדף ומתאים היטב את התכנים הנראים לרזולוציית המסך. ניגוד הצבעים מבוסס על גוונים בהירים וכהים של כחול וכך מייצר טקסט קל לקריאה.

האתר בנוי בפשטות, ייתכן ובפלטפורמה ייעודית לבניית אתרים, ובכך סובל מכשלים אסתטיים קלים. נוסף לכך, דפי האתר נוטים להציג אמצעים ויזואליים וגרפיים בראשי הדפים ובכך מרחיקים את התכנים הרלוונטיים מן המשתמש. אמצעים אלה כוללים לרוב באנרים של פרסום עצמי ועל אף שהם נחוצים עבור האתר, סידור אנכי שלהם לצד התוכן הטקסטואלי היה נגיש יותר עבור המשתמש.

כמו כן, פרטי יצירת קשר ופרטים רלוונטיים נוספים נדחקים לתחתית הדף. עם זאת, הניווט באתר נוח למדי כאשר התפריט הראשי נמצא בראש כל דף ומאפשר גישה ברורה ופשוטה לכל קצוות האתר. כך המשתמש יכול בקלות למצוא את המידע הרלוונטי לו ולקבל את הפירוט הרצוי.

מבנה העמודים

אודות בית היוצר - אקו"ם

בית היוצר של אקו"ם הוא פרויקט ארוך שנים בעל חזון ייחודי של סיוע לאמנים ויוצרים מתחילים. בית היוצר מציע פלטפורמה יחידה במינה לקיום הופעות ופעילויות אמנותיות נוספות במימון מלא של אקו"ם. כך יוצרים מתחילים יכולים להציג את יצירותיהם ללא הוצאות כספיות בעוד שהם רשאים לשמור את ההכנסות המתקבלות מתוך ההופעות ללא כל התחייבות כלפי אקו"ם.