ביקורת מבנה: בית הפסיפס

gנבנה ע"י StarDesign
bשפת צד שרת asp
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.80 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: בית הפסיפס

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
60%
CSS
60%
JS
60%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

עיצוב האתר הוא חובבני למדי עם לא מעט טעויות עיצוב, ואלמנטים עיצוביים שאין בהם שום ערך מוסף. הצבע הבורדו דומיננטי מדי ביחס לרקע, ואינו נעים לעין, הצמדה מוקצנת של הגרפיקה והטקסט לקצוות הפריים, פינות מעוגלות בתוך פינות מרובעות, הדגשות גבול חיצוני מואר של תמונות גזורות, פונט פשוט המופיע במספר גדלים בתוך משפט אחד, לוגו ללא קישור לעמוד הבית, כל אלה הן טעויות עיצוב המשוות לאתר מראה חובבני שלבטח אינו תורם להשגת יעדי העסק.

ראש העמוד המלווה את כל דפי האתר מעוצב בצורה חד גונית, אם כי ראוי לציין את התמונות הממוזערות של מוצרי העסק, אותן ניתן להגדיל בלחיצה אחת, אם כי גם פה, היה ראוי לבצע הגדלת פופ אפ למידה גדולה יותר וברזולוציה גבוהה יותר. בסך הכל, עיצוב פשוט מאוד, עם לא מעט טעויות, ועיצוב שלבטח אינו עושה שירות לעסק.

מבנה העמודים

אודות בית הפסיפס

בית הפסיפס הוא בית עסק בעל 14 שנות מוניטין בתחום הפסיפסים, המציע מגוון רחב של יצירות פסיפס בזכוכית, אריחים מצויירים, אריחים ארמניים, פסיפס קרמיקה וכדומה. בבית הפסיפס ניתן למצוא יצירות פסיפס מוגמרות, כמו גם שלל חומרי גלם ומוצרי ביניים מהם ניתן לעצב פסיפס באופן עצמאי. מחסן התצוגה של בית הפסיפס ממוקם במושב גבעת ח"ן ברעננה, שם ניתן להתרשם מכל מוצרי העסק, לקבל ייעוץ והדרכה ויחס אדיב וצמוד.