ביקורת מבנה: בנק ציודים

gנבנה ע"י איימארק
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.2 שניות
eרמת התאמה למובייל גרסה נפרדת
ביקורת מבנה: בנק ציודים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר של חברת בנק ציודים יוצר תחושה מעיין מנוגדת. מצד אחד, הוא מאד נעים לעין, צבעי האתר, כתום ולבן, הינם מזמינים ונעימים למשתמש. האתר מחולק בצורה טובה, למדורים של קטלוג המוצרים, השכרת ציוד, שירות התיקונים, יצירת קשר, מבצעים והנחות מידע כללי על החברה ועוד. ישנו פירוט לגבי כל אחד מהמדורים בצורה טובה, שאינה מעמיסה מידי על הקורא, תוך שימוש בתמונות להמחשה שהוא טוב ומזמין את המשתמש. ישנה גם אפשרות לחיפוש מוצרים שמקלה משמעותית על המשתמש וממקדת אותו ובכך חוסכת בזמנים ובסיבוכים מיותרים.
מצד שני, נראה כי ישנה בעייתיות מבחינת הסדר שבו המדורים השונים מסודרים. כך, בחלק העליון של דף הבית מופיעים המדורים השונים מימין לשמאל, ולמשל "שירות התיקונים" מופיע בהתחלה ואילו "הוראות ההפעלה" מופיע בקצה השני ונכון יותר שיהיו צמודים או לאחר מדור "שירות התיקונים" מופיע מדור "אודותינו" שיהיה נכון יותר להשים באחד הקצוות. בנוסף, יש לציין, כי הלוגו של החברה מעט חסר (שם החברה, כובע של שף וביאור קצר של פעילות החברה), הן מבחינת צבעים והן מבחינת צורה. יחד עם זאת, באופן כללי, האתר מאד אינפורמטיבי ומספק את המידע הנדרש ללקוח.

מבנה העמודים

אודות בנק ציודים

"בנק ציודים" הינו מקום אשר מרכז מגוון רחב של ציוד למסעדות וקיים כבר מעל ל – 14 שנה.

בנק ציודים הינה חברה לאספקת כל הציוד ומכונות המזון הדרושות לצורך תפקודו היעיל והתקין של המטבח המקצועי, בעסק או באירוע וכן, אספקת ציוד משלים לאירועים שונים. החברה מספקת הן ציוד חדש והן ציוד יד שנייה מחודש וכן, ציוד להשכרה.
החברה פועלת מזה כ-14 שנה כעסק משפחתי ומכאן היחס האדיב והאישי אשר נשמר לכל אורך השנים. החברה מאמינה באופן שירות זה תוך מתן ליווי אישי, מקצועי וחם בכל השלבים, שלב הקניה והשלב שלאחר מכן בהיבט של תיקונים וכד', כל זאת על מנת להעניק את השירות הטוב והמקצועי ביותר.