ביקורת מבנה: גולדפיש הפקות בע"מ

gנבנה ע"י סוסקה
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.80 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: גולדפיש הפקות בע"מ

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

זמן טעינת העמודים הכוללים תמונות מהיר יחסית. בכדי להגיע לחלק מעמודי המידע על שירותי הפקות האירועים השונים של החברה נדרש מספר הקלקות ומעבר לעמוד רולוונטי.

על אף זאת, האתר מבצע בהצלחה יישום של מטרות מרכזיות: העברת תחושה של איכות ומקצועיות ברמת שירותי הפקות האירועים אשר החברה מציעה ומוצגים באתר. כמו כן האתר משווק את המידע על שירותי הפקות האירועים השונים ויתרונותיהם ביעילות רבה.

הגורמים להשגת מטרות אלו הם העיצוב הפשוט והנקי, הצבעים החמים והשמחים המתאימים לתחום הפקות האירועים, אשר יוצרים תחושה של חברה מקצועית בתחום הפקות האירועים ומקשרים בין כל דפי האתר, איכות הצילום הטובה של התמונות השיווקיות אשר משולבות באתר, הארגון המדויק של קטגוריות הניווט הכללי, ההפרדה הפנימית הנכונה של הקטגוריות וכן הכללת התמונות השיווקיות בעמודי הקטגוריות השונים.

מבנה העמודים

אודות גולדפיש הפקות בע"מ

חברת גולדפיש הפקות – ג.ש.נ. יזמות והפקה בע"מ הינה חברה אשר מציעה מגוון רחב של שירותי הפקות עבור אירועים עסקיים שונים מכל הסוגים. החברה מעניקה שירותים למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ וכוללת צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום אשר עושה כל שביכולתו בכדי להפוך את האירוע העסקי של הלקוח להצלחה של ממש.

בין שירותי החברה ניתן למצוא הפקה של אירוע חברה מושקעים וייחודיים, הפקה וארגון של ימי גיבוש וימי כיף ותכניות לפיתוח של צוותים, דבר אשר יכול להעניק לכל חברה ולכל בית עסק יתרונות רבים וחשובים במיוחד.