ביקורת מבנה: גוף ראשון

gנבנה ע"י StudioCosta
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: גוף ראשון

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנהו של אתר מכון הכושר גוף ראשון אינו נכון שכן הוא לא יוצר ניצול נכון של רוחב המסך. בדף הבית ניתן למצוא קוביות מידע אשר לא מסודרות בצורה נכונה ועלולות ליצור בלבול בעין של הגולש. זמן טעינת העמודים איטי יחסית. נדרשות כמה הקלקות בכדי להגיע לשירות ספציפי של המכון.

למרות כל זאת, אתר המכון משיג כמה מטרות חשובות: האתר מצליח להעביר תחושה של מכון כושר מקצועי בו ניתן למצוא מגוון רחב של מתקני כושר וחוגים שונים. שיווק נכון של השירותים אותם ניתן למצוא במכון הכושר. שיווק נכון של המכון וצוות העובדים אשר נמצאים בו.

עיצוב נקי יחסית בו ניתן לראות התמקדות בצבעי כתום – לבן כצבעים מרכזיים, מסייע בהשגת המטרות הללו. בנוסף, הן מושגות בעזרת ארגון נכון של הקטגוריות אשר מאפשר איתור של השירותים השונים אותם מספק מכון הכושר בקלות יחסית ומגוון רחב של תמונות שיווקיות אשר נלוות לתכנים השונים וממחישות את האווירה במכון הכושר.

מבנה העמודים

אודות חדר כושר גוף ראשון

מכון הכושר גוף ראשון הינו מכון כושר אשר מספק את הסביבה, המתקנים והמדריכים אשר יעזרו לכם לשמור על הבריאות ולפתח את הכושר הגופני שלכם באווירה נעימה. במקום ניתן למצוא מגוון רחב של לקוחות, בין אם אלו מעוניינים לרדת במשקל, לשמור על המשקל הקיים או לפתח את הגוף ובכלל, ליהנות מבילוי בריא ונעים בכל שעה.

חדר הכושר גוף ראשון כולל מגוון רחב של מכשירי כושר מתקדמים ואיכותיים ומציע מגוון רחב ואיכותי של חוגים להעשרת הזמן הפנוי, מתקני כושר משוכללים, טיפולי בריאות לגוף ולנפש ועוד.